Bilişim Dünyası 16 MAYIS 2010 / 18:00

İstanbul’a çocuk akını

TTNET, Türkiye’nin geleceğine yatırım vizyonuyla “TTNET Vitamin’li Çocuklar İstanbul’da” adlı yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Proje kapsamında, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerimizdeki başarılı öğrencileri İstanbul’da ağırlayan TTNET, çocukların zihinsel ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak bir programa katılmaları için önayak oluyor.
Öğrencilerin sosyal gelişimlerine de katkı sağlayacak projenin detaylarını anlatan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “Böyle bir projenin içinde olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Türkiye’nin lider internet servis sağlayıcısı olma hedefiyle çıktığımız yola, müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden çözme hedefiyle devam ediyoruz. Bu bağlamda, ülkemizde internet erişiminin artması ve bilgisayarlı etkileşimli eğitimin yaygınlaşması amacıyla da çalışmalarımızı  sürdürüyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:771
YORUMLAR
zeynep 14 ŞUBAT 2011 / 06:51 0 0
böyle projelerinizin olması türk halkı olarak bizi gururlandırıyor. ttnet'e ve sayın genel müdürü tahsin yılmaza gönülden teşekkür ediyoruz...!

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN