Bilişim Dünyası 22 AĞUSTOS 2010 / 18:00

İstanbul’da ilk LFP toplantısı

Canon, geniş format yazıcıları arasında yerini alan yeni ürün serisi IPF8300, IPF6350 ve IPF6300’u tanıtırken bayilerle birebir iletişime geçmek amacıyla Türkiye’de ilk kez LFP (Geniş Format Yazıcı) bayiler toplantısını gerçekleştirdi. İstanbul’da düzenlenen toplantıya Canon LFP Satış ve Pazarlama Müdürü Harun Solak’ın yanı sıra Avrupa Canon LFP Direktörü Bay Yuichi Miyano da katıldı.
Canon LFP Satış ve Pazarlama Müdürü Harun Solak, toplantının mevcut ve potansiyel bayileri bir araya getirmesi ve Canon’un genişleyen ürün ve çözümlerini sunması nedeniyle çok değerli bir toplantı olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Türkiye’de ilk kez düzenlediğimiz LFP toplantısında 2010 yılının ilk yarısının değerlendirilmesi ve ikinci yarısı için ise çalışmaların gözden geçirilmesi fırsatını yakaladık. Öte yandan yeni geniş format yazıcılarımız olan IPF6300, IPF6350 ve IPF8300’ün yanı sıra fotoğraf albümü yapma sistemi, tarama sistemleri, kopyalama sistemleri gibi çözümlerimizi de bayilerimize tanıtma fırsatı bulduk. Avrupa Canon LFP Direktörü Bay Yuichi Miyano’nun da toplantımıza katılmasıyla Canon’un bölgemize verdiği değeri ilk ağızdan dinlemiş olduk.”
ETİKETLER : Sayı:785

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics