Bilişim Dünyası 22 AĞUSTOS 2010 / 18:00

İstanbul’da ilk LFP toplantısı

Canon, geniş format yazıcıları arasında yerini alan yeni ürün serisi IPF8300, IPF6350 ve IPF6300’u tanıtırken bayilerle birebir iletişime geçmek amacıyla Türkiye’de ilk kez LFP (Geniş Format Yazıcı) bayiler toplantısını gerçekleştirdi. İstanbul’da düzenlenen toplantıya Canon LFP Satış ve Pazarlama Müdürü Harun Solak’ın yanı sıra Avrupa Canon LFP Direktörü Bay Yuichi Miyano da katıldı.
Canon LFP Satış ve Pazarlama Müdürü Harun Solak, toplantının mevcut ve potansiyel bayileri bir araya getirmesi ve Canon’un genişleyen ürün ve çözümlerini sunması nedeniyle çok değerli bir toplantı olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Türkiye’de ilk kez düzenlediğimiz LFP toplantısında 2010 yılının ilk yarısının değerlendirilmesi ve ikinci yarısı için ise çalışmaların gözden geçirilmesi fırsatını yakaladık. Öte yandan yeni geniş format yazıcılarımız olan IPF6300, IPF6350 ve IPF8300’ün yanı sıra fotoğraf albümü yapma sistemi, tarama sistemleri, kopyalama sistemleri gibi çözümlerimizi de bayilerimize tanıtma fırsatı bulduk. Avrupa Canon LFP Direktörü Bay Yuichi Miyano’nun da toplantımıza katılmasıyla Canon’un bölgemize verdiği değeri ilk ağızdan dinlemiş olduk.”
ETİKETLER : Sayı:785
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN