Bilişim Dünyası 16 ŞUBAT 2016 / 10:35

İstediğiniz müziği yapın dilediğiniz gibi yapın

Pioneer DJ, yeni yazılımı ‘Rekordbox DJ’  ile istediğiniz müziği yapmak için kişiyi özgür bırakıyor. Rekordbox DJ yazılımı; DJ’lere rekordbox içerisinde bütün set hazırlıklarını yapma – cue, loop, tag ekleme – ve kolaylıkla diz üstü bilgisayarlarına bağlayıp çalma imkânı sunuyor. Artık DJ’ler, müzik listelerini farklı bir yazılıma taşımak zorunda değiller ve CDJ’lerde ya da XDJ’lerde performanslarını gerçekleştirmek için aynı müzik listesini kullanabilirler.  Yazılımın GUI ara yüzü, DJ’lere zahmetsiz şekilde kontrol sunmak üzere Pioneer DJ controllerların bir aynası olarak dizayn edildi.
Rekordbox DJ yazılımı; müzik yönetiminden set hazırlığına, performanstan setlerin gözden geçirilmesine kadar her aşamada teknik ve işlevsel olarak DJ’leri ve müzikle uğraşan profesyonelleri farklı bir deneyime davet ediyor. Rekordbox 4.0, DJ’lerin kullanmaya alışkın olduğu tanıdık tasarıma ve işlevselliğe uygun olduğu gibi, yeni gelecek olan plus pack’ler ile DVS, FX ve video paketleri de Rekordbox DJ paketine eklenecek.
Gelişmiş tarama özelliklerine sahip Rekordbox DJ’in grafiksel arayüzü iki ekrana bölünüyor ve biri tarama ekranı olarak kullanılırken diğeri de performans özelliklerini gösteriyor. Çalma listelerinden bir wave form ekranı aracılığıyla görüntülenen parçalar, belirlenmiş noktalardan başlayarak çalınabiliyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics