Bilişim Dünyası 21 MART 2011 / 22:30

İstiklal teknolojiye kavuştu

İstiklal Caddesi Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazası Saturn Demirören İstiklal’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 9 bin metre karelik alana sahip mağazanın 3 katında da elektronik cihazları deneme şansı veriliyor.
Saturn tarafından Perşembe günü sabah saat 10’da halk açılışı yapılacak mağazada 55 binin üzerinde ürün bulunacağı bilgisi verildi. Demirören İstiklal binasının alt katlarını kullanan mağazanın basın tanıtımında konuşan Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, Taksim’e teknolojiyi getirdiklerini ifade etti.
Dev mağazanın fuar mantığı taşıyarak hazırlandığını ifade eden Topatan, mağazanın tüketicilere beğendiği ürünleri deneme ve yakından inceleme fırsatı vermek üzere tasarlandığını aktardı.
Mağazada çocuklara özel Walt Disney bölümü de olduğunu belirten Topatan, İstiklal Caddesi’ndeki mağazanın müşteri ürünlerini ücretsiz olarak teslim edeceğini açıkladı.
ETİKETLER : Sayı:813

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN