Bilişim Dünyası 28 EKİM 2015 / 15:50

ITP'15 Bilişim Profesyonelleri Semineri'ne geri sayım

Semor tarafından dokuz yıldan bu yana yapılan, günümüz BT sektörünün en kritik konuları olan sanallaştırma, bilişim güvenliği, iş zekası, bulut bilişim, mobil yaşam, sosyal medya gibi gündem başlıklarının ele alındığı ITP'15 Bilişim Profesyonelleri Semineri'nin 10'uncu yılında ana teması “Nesnelerin İnterneti ve Giyilebilir Teknolojiler" olacak. 12-15 Kasım arasında Xanadu Resort  Belek Antalya’da gerçekleştirilecek ITP'15 Bilişim Profesyonelleri Semineri'ne 200 bilişim uzmanı ve üst düzey yöneticinin katılması bekleniyor.    
Etkinlik kapsamında kamuda nesnelerin interneti, nesnelerin internetinden herşeyin internetine, akıllı şehirler ve akıllı ulaşım sistemlerinde nesnelerin interneti, kamu güvenliği ve nesnelerin interneti, kişisel kullanım ve eğlence sistemlerinde nesnelerin interneti, medya ve nesnelerin interneti, nesnelerin internetinde güvenlik sorunu, sağlık bilgi sistemleri ve giyilebilir teknolojiler, M2M gibi başlıklar, alanında uzman konuşmacılarla ele alınacak. Etkinlikle ilgili güncel detaylar ise www.itp.web.tr adresinde yer alıyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN