Bilişim Dünyası 30 HAZİRAN 2017 / 15:13

İttifak Holding, ACRON Bilişim’le ilerleyecek

İttifak Holding, dijital dönüşüm projelerii kapsamında ACRON Bilişim’le ilerleme kararı aldı. Bilgi teknolojileriyle verimliliğin artırılması özelinde markalara bu anlamda önemli katkılar sağlamayı hedefleyen ACRON Bilişim, bu vizyonun önemli sac ayaklarından biri olan SAP sistemlerini, markalara adapte ediyor. Bu önemli sektörel iş birliklerinin sonuncusu ise İttifak Holding ile gerçekleştirildi.
ACRON Bilişim Stratejik Endüstriler Direktörü İsmail Yiğit, İttifak Holding’le gerçekleştirilen işbirliğini değerlendirirken, “Ülkemizin farklı sektörlerini domine eden büyük markaların dijitalleşme ihtiyaçları, her geçen gün daha belirgin bir şekilde kendisini gösteriyor. İş süreçlerinin en temel gereksinimleri olan hız, verimlilik ve güvenlik gibi segmentlerde, kurumsal teknolojinin doğru şekilde adapte edilmesi artık her zamankinden daha önemli. Bu anlamda İttifak’la yaptığımız iş birliğini çok önemsiyoruz” dedi.
 
Şubat 2017’de başlayan projenin, hedeflenen bitiş tarihi ise Ocak 2018  olarak açıklandı. ACRON Bilişim, İttifak Holding’le S4Hana SAP Retail sistemine ek olarak proje kapsamında; kasa ve kampanya süreçlerinin yönetildiği CAR (Customer Activity Repository) ve CRM ürünleri, e-ticaret satışlarının yönetimi için HYBRIS ürünü, mağaza/dağıtım merkezi ve AVM kiralama süreçleri yönetimi için FX-RE,  raporlamalar için BW/BO ürünleri, tüm entegrasyonlar için PO (Process Orchestration) ürünü, İttifak Holding şirketlerinin bütçe planlanlama, konsolidasyon, nakit akışı ve hazine risk yönetimi süreçleri için BPC, CM, TRM ürünleri ile tüm e-dönüşüm (e-fatura, e-arşiv, e-defter) ürünlerinin implementasyonunu gerçekleştirilecek.
  

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics