Bilişim Dünyası 21 MAYIS 2017 / 12:02

ITway iş ortakları ile bir araya geldi

Check Point ve Check Point Türkiye dağıtıcısı ITway, 2017 yılı planları ve Check Point güvenlik gündemini paylaşmak üzere iş ortakları ile Abant’da bir araya geldi. Etkinlikte Check Point, Check Point Infinity’yi duyurdu. Sıfırıncı gün ataklarına yönelik Sandblast ve Sandblast Agent Çözümü’nün detaylarının ele alındığı etkinlikte Check Point’in gelecek projeksiyonu hakkında da detaylar sunuldu. 
Açılış konuşmasını Check Point Türkiye adına yapan Kanal Satış Müdürü Elif Günaydın, “En küçük işletmelerden en büyük kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını biliyoruz. İlk firewall markası olarak müşterilerimizin güveliğine odaklandık” dedi.
ITway Türkiye Müdürü Korman Akman ise “ITway üç temele bağlı olarak iş ortaklarının artan talebini karşılamakta: Beceri, bilgi birikimi ve uzun süreli ilişkiler” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN