Bilişim Dünyası 14 MAYIS 2016 / 14:07

IWCE Expo, telsiz dünyasını buluşturdu

Doğru dijital telsiz altyapı yatırımı konusunda küresel bir konferans olan IWCE Expo, 23-24 Mart’ta Las Vegas’ta sektörün küresel buluşmasına sahne oldu. Fuarda dünyanın önde gelen telsiz haberleşme markaları yerini aldı. Etkinlikte Türkiye'den Nevada Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükkapucu da, katılımcılara sektörel deneyimlerini aktararak, kamu güvenliğinde telsiz haberleşmesi ile ilgili bilgiler paylaştı.
Hytera’nın Ana Katılımcı ve teknoloji sponsoru olarak dijital DMR telsiz modelleri, Tetra telsiz altyapı ve terminallerini tanıttığı fuarda, LTE’nin diğer dijital telsiz altyapıları ile entegre çalışmasını sağlayan tümleşik iletişim çözümleri hakkında detaylar da Hytera standında katılımcılarla paylaşıldı. Las Vegas, Pekin, Dubai ve Amsterdam’da gerçekleştirilen Hytera 360 Seminerleri’nin Las Vegas ayağına 40’ı aşkın ülkeden 600’den fazla katılımcı hazır bulundu. DMR, Tetra ve LTE teknolojisinin kamu güvenliği çözümlerinin geldiği nokta ve Hytera Global ortaklarının tecrübelerini paylaştığı seminerde, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu çeşitli ülkelerden projeler ele alındı.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN