Bilişim Dünyası 24 ŞUBAT 2014 / 15:19

iyzico ile Siberalem.com’dan işbirliği

iyzico, müşteri portföyüne 2013’ün ödüllü arkadaşlık sitesi Siberalem.com’u ekledi. Siberalem.com üyelerinin sitede çeşitli hizmetleri satın almak için kredi kartıyla yaptığı tüm ödemeler, artık iyzico’nun yüksek güvenlik sunan altyapısı üzerinden gerçekleştirilecek.

Webrazzi tarafından 2013 yılının en iyi arkadaşlık sitesi seçilen Siberalem.com, ödeme altyapısı olarak iyzico’yu kullanmaya başladı. Siberalem.com üyesi milyonlarca kullanıcı, aldığı hizmetlerin ödemesini iyzico’nun yüksek güvenlik sunan PCI DSS sertifikalı altyapısı üzerinden ve Kredi Kartı Saklama (Tek Tıkla Ödeme) ile Abonelik Sistemi gibi katma değerli hizmetlerini de kullanarak yapacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan iyzi Payments CEO’su Barbaros Özbugutu şunları söyledi: “E-ticaret sektörüne katma değer sağlamak için 2012 yılında çıktığımız yolda yeni bir duraktayız. Geliştirdiğimiz yenilikçi ödeme sistemleri yönetim platformumuz iyzico, gün geçtikçe daha çok e-ticaret ve İnternet şirketi tarafından tercih ediliyor. Bu zincire eklenen en yeni halka da Siberalem.com. iyzico ekibi olarak, yeni partnerimiz ile birlikte e-ticaret sektöründeki yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.”

Siberalem.com Genel Müdürü Ayşe Gözde Ekmekçi de, şu sözlerle konuyu değerlendirdi: “Siberalem.com, vizyonu gereği mümkün olan her işi, o işi yapmayı en iyi bilen iş ortaklarıyla yapma prensibiyle hareket eden bir şirket. Yüksek güvenlikli ve verimliliğe katkı sağlayacak bir ödeme altyapısına ihtiyaç duyuluyordu. Ödemenin de özel bir uzmanlık gerektirmesi noktasında tamamen bu konu üzerinde uzmanlaşmış, tecrübeli, güven veren bir şirketle işbirliğine gitmek isteyen Siberalem.com, bu amaçla iyzico’ya ulaştı. Uzman ve güven veren iyzico ekibi, çok kısa sürede ve başarıyla entegrasyonu tamamladı .”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN