Bilişim Dünyası 15 MART 2016 / 12:08

İzmir Bilişim Zirvesi için geri sayıım

İzmir Bilişim Zirvesi; ikinci yılında sanal gerçeklik, arttırılmış gerçeklik, nesnelerin interneti, bulut bilişim, siber güvenlik, 3D yazıcı teknolojisi, mobil gibi konular başta olmak üzere, günümüzün ve geleceğin teknoloji eğilimlerine odaklanacak. 2 Nisan 2016 tarihinde Sabancı Kültür Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan, uzman isimlerin yer alacağı, stand alanında birçok teknolojinin deneyimleneceği İzmir Bilişim Zirvesi’16, İzmir’in genç bilişim markası Aldenard‘ın öncülüğünde DEPARK, Yaşar Üniversitesi Bilgi ve Teknoloji Transfer Ofisi ve Berik Girişimpaydaşlığı ile hayata geçirilecek. 
İBZ16’nın konuşmacıları arasında CodemodeonKurucu Ortağı Yağız Hatay, Invidyo kurucusu Özgür Deniz Öğür, bu yıl Etohum’dan yatırım alacak girişimler arasına seçilen Nara Teknoloji‘den Zafer Karadayı ve Muzaffer Özdemir ile Mobilike Ürün Müdürü Mehmet Can Yavuz yer alıyor. Etkinliğe kayıt olmak için izmirbilisimzirvesi16.eventbrite.com sitesine erişmek, detaylı ve en güncel bilgilede ulaşmak için de www.izmirbilisimzirvesi.com sitesini ziyaret etmek mümkün. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN