Bilişim Dünyası 07 MART 2016 / 11:42

İzmir Bilişim Zirvesi için geri sayım başladı

Bu yıl ikinci defa düzenlenecek İzmir Bilişim Zirvesi 2 Nisan’da başlıyor.

İzmir’in alanındaki en büyük etkinliği olan İzmir Bilişim Zirvesi, bu yıl "Sanal Gerçeklik, Arttırılmış Gerçeklik, Nesnelerin İnterneti, Bulut Bilişim, Siber Güvenlik, 3 Boyutlu Yazıcı Teknolojisi, Mobil" gibi konular başta olmak üzere, günümüzün ve geleceğin teknoloji trendlerine yer veriyor.

Alanında uzman kişilerin yer alacağı ve stand alanında birçok teknolojinin deneyimleneceği İzmir Bilişim Zirvesi’16, İzmir’in genç bilişim markası Aldenard‘ın öncülüğünde; DEPARK, Yaşar Üniversitesi Bilgi ve Teknoloji Transfer Ofisi ve Berik Girişim paydaşlığı ile 2 Nisan Cumartesi günü Sabancı Kültür Sarayı’nda gerçekleşecek.

Programın daha sonra açıklanacağı İBZ16’nın konuşmacıları arasında CodemodeonKurucu Ortağı Yağız Hatay, Invidyo kurucusu Özgür Deniz Öğür, bu yıl Etohum’dan yatırım alacak girişimler arasına seçilen Nara Teknoloji‘den Zafer Karadayı ve Muzaffer Özdemir ve Mobilike Ürün Müdürü Mehmet Can Yavuz bulunuyor.

Açılan ücretsiz biletlerin tükenmek üzere olduğu İzmir Bilişim Zirvesi‘ne kayıt olmak için bu adresi kullanabilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN