Bilişim Dünyası 14 ŞUBAT 2016 / 15:08

İzmir ERP ile gelişiyor

 ERP Komitesinin İzmir’deki üçüncü buluşması 23 Ocak 2016 Cumartesi günü gerçekleşti. ERP Komitesi İzmir temsilcisi Bakioğlu Holding A.Ş. Denetim Müdürü Fatih Güllükaya’nın moderatörlüğünü üstlendiği toplantıya 50’ye yakın kişi katıldı ve şu ana kadar İzmir’de düzenlenen en geniş katılımlı ERP Komitesi toplantısı oldu.

ERP Komitesi Koordinatörü M.Göker Sarp ‘ın katılımıyla düzenlenen toplantıya ilk iki toplantıdan farklı olarak kullanıcılar ile birlikte, kurumsal yazılım üreticileri ve hizmet sağlayıcıları, akademisyenler ve yönetim danışmanları da katıldı.  

Bölgedeki kurumsal dönüşüm değerlendirmek, yol haritası belirlemek ve bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlenen etkinlikte İzmir’deki ERP, CRM ve iş zekası projeleri değerlendirildi, kullanıcı istekleri, ERP, CRM ve iş zekası proje süreçleri, süreç analizlerinin önemi, şirketlerdeki yönetim kademesinin kurumsal yazılım projelerine bakış açısı ile İzmir’deki başarı hikayeleri ve başarısızlık faktörleri üzerine görüş alışverişi yapıldı.

ERP Komitesi yeni dönemde İzmir’deki etkinliğini geliştirmeye devam edecek, yoğun olarak yer alan sektörlere yönelik çalışma grupları oluşturacak, teknik görüşleri içeren kurumsal dönüşüm, ERP, CRM ve iş zekası kullanımı raporlarını yayınlayacak, seminer, panel ve farkındalık artıran etkinliklerini düzenlemeye başlayacak.
 
ETİKETLER : ERp ERP komitesi İzmir 1059
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN