Bilişim Dünyası 20 EKİM 2013 / 13:19

Japon harikaları Anadolu'ya tanıtıldı

Brother Türkiye “ Japon Harikası” toplantıları kapsamında bir dizi toplantı ile bölgesel iş ortaklarıyla buluştu. Toplantılarda Brother’ın Türkiye için üretilen yeni Mono lazer yazıcı/MFC  Brother Türkiye, İstanbul’da başladığı bayi toplantılarına sırasıyla Trabzon, Adana, Antep, İzmir ve Ankara’yı da ekleyerek bir dizi toplantı ile Türkiye’deki iş ortakları ile buluştu.

Brother Türkiye üst düzey yöneticilerinin ve Türkiye’nin bağlı olduğu Brother International Gulf FZE' den yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen toplantıların odağında,  Brother’ın global stratejisi ve vizyonu, Brother’ın Ortadoğu ve Afrika bölgesinde kullanılmak üzere tasarladığı  “Japon Harikası” konsepti vardı.
Brother Türkiye Genel Müdürü Özgür Koca toplantıların ardından, "Yeni mono lazer yazıcılarımız bizim için yeni bir heyecan, ürünlerimizi ve yeni marka konseptimizi tüm Türkiye’deki iş ortaklarımızla paylaşmak güzeldi. Çok güzel yorumlar aldık. İş ortaklarımızın sattıkları ürüne ve markamıza inanmaları bizim için çok önemli. Bu toplantılar ile bir kere daha kendilerinin güvenini kazandığımıza inanıyorum. Brother markasına verdikleri desteklerden dolayı iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yeni seri yazıcılar

Brother’ın yeni nesil lazer yazıcı grubu olan HL-1111, DCP-1511, MFC-1811, ve MFC-1815, masaüstünde oldukça az yer kaplayan yapısı, ekonomik tonerleri, yüksek yazdırma hızı ve çevreye duyarlı Energy Star sertifikasıyla oldukça cazip bir konuma yerleşiyor.

Kullanıcıların, kısaltılmış kağıt yolu sayesinde  ve kağıt sıkışmasını önleyen yazdırma teknolojisi ile daha sorunsuz çıkış alabilmeleri ürünü daha özel kılıyor. Drum ve toner üniteleri birbirinden ayrı olduğu için kullanıcılar toner bittiğin de drum ünitesini değiştirmek zorunda kalmıyor.Bu da kullanıcıların bütçesine olumlu şekilde yansıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics