Bilişim Dünyası 26 AĞUSTOS 2013 / 08:06

Kablosuz dünya AC standartlarına yöneldi

D-Link Türkiye Anadolu Bölge Müdürü Ömer Yavuz Kuşak, yeni D-Link bulut yönlendiriciler hakkında bilgi verirken gelecek nesil kablosuz AC performansının bağlantıyı hızlandırdığının altını çizdi.

Ömer Yavuz Kuşak, D-Link’in beş ayrı model içeren ürün gamıyla, kablosuz AC bulut yönlendiricilerini, yüksek performanslı gelecek nesil kablosuz AC standardına sahip olarak sunduğunu dile getirerek, bunun gelecekle bağlantıyı hızlandırdığını söyledi. Kuşak, “Bazı önemli slayt veya grafikleri gönderirken internet baglantısı zaman aşımına uğradığı için önemli bir müşterinizi kaybettiniz mi?”, “Bağlantınız kesildiği için kazanacağınız bir çevrimiçi oyunda elinizin havada kaldığı oldu mu” sorularını gündeme getirerek, “Hiç olmayacak zamanlarda, diğer odadaki başka birinin bir video veya büyük bir dosya indirmeye başlamasıyla ağ performansınız düşebilir. Artık bu hatalar ve hayal kırıklıkları kablosuz AC bulut yönlendiricileriyle geçmişte kalıyor” yorumunu yaptı.

Tüketiciye verdiğimiz sözü tuttuk
D-Link’in ağ sektöründeki; yeni serinin özellikleriyle ilgili bilgi vermeye devam eden Ömer Yavuz Kuşak, “Özel tasarımı ve D-Link’in seçkin bulut servislerini desteklemesiyle çevrimiçi video uygulamalarını, dosya paylaşımını ve herhangi bir kişisel bilgisayardan ve mobil cihazdan ağın uzaktan kontrolünü hiçbir zaman olmadığı kadar kolay yapmanızı sağlıyor. Farklı müşteri gruplarının değişkenlik gösteren ihtiyaçları için D-Link sektördeki en geniş AC ürün gamını sunuyor. Kablosuz AC ürün ailesinden DIR-868L Kablosuz AC1750 çift bant gigabit bulut yönlendiricisinin yanı sıra, hızlı performans isteyenler için AC1750 bulunuyor. DIR 860L ve DIR-850L kablosuz AC1200 çift bant gigabit bulut yönlendiriciler şu anda yaygın olarak kullanılan 300 Mbps hızındaki kablosuz N ağlarının hızını AC1200 teknolojisi kullanarak 3 katına 1.2 Gigabit’e çıkartıyorlar. Aynı zamanda Gigabit Ethernet bağlantıları yönlendiricileri, ‘Duraksız işlem’ medya kutuları ve oyun konsollarını kullanmak için ideal. DIR-860L tıpkı DIR-868L gibi USB 3.0 portu sunuyor” dedi. Kuşak, “Tüm kablosuz dünyası hızlı ve güçlü bir şekilde yeni kablosuz AC standartlarına yöneldi. İster son teknoloji akıllı telefonlar, tabletler, ya da yeni akıllı televizyonlarla olsun, kablosuz AC yakın gelecekte, pazardaki yerini alacak. D-Link olarak sektördeki en geniş kablosuz AC ürün gamını piyasaya sürerek geleceği hızlandırıyoruz ve herkes için en yüksek ağ performans çözümleri sağlayarak tüketiciye verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz. Bağlantı hızı ve kalitesinden ödün vermeksizin, evinizin odalarında daha fazla sayıda cihazda ultra hızlı medya akışı, dosya yüklemeleri, çevrimiçi oyunlar, VoIP aramaları sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

Davetsiz misafirlere karşı koruma
Kuşak, D-Link’in yeni bulut yönelticilerinin, onları kullanmayı kolaylaştıran bulut hizmetleriyle birlikte geldiğini kaydederek, yönlendiriciler sadece birkaç saniye içerisinde, iPhone, iPad, Android için Ücretsiz Hızlı Yöneltici Kurulum (QRS) mobil uygulamalarıyla, kişisel bilgisayarlara gerek olmaksızın kurulabilir, ‘mydlink Lite’ mobil uygulamasıyla uzaktan kontrol edilebilirler. Kullanıcılar, sisteme bağlı cihazları ve kendi tarayıcı geçmişlerini anında görebilir, istenmeyen bağlantıları bloke edebilir ve e-posta uyarıları alabilirler. Ağınızı davetsiz misafirlere karşı korumanın daha kolay bir yolu yok” dedi.
ETİKETLER : Sayı:935

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics