Bilişim Dünyası 13 HAZİRAN 2016 / 13:40

KalDer’in Başkanı Buket Eminoğlu Pilavcı oldu

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Olağanüstü Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. KalDer Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Buket Eminoğlu Pilavcı seçilirken, Necati Bülent Hakoğlu ve Mutlu Ocak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı oldu. KalDer’in yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:
Ali Çalışkan (Kordsa Global), Anıl Yılmaz (Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü), Mutlu Ocak (Coca - Cola İçecek), Necati Bülent Hakoğlu (Polisan Kimya), Necip Özçer (LC Waikiki), Pervin Olgun (Barem Research), Prof. Dr. Gündüz Ulusoy (Sabancı Üniversitesi), Serdar Oran (DYO Boya Fabrikaları), Şafak Çapar (İsdemir), Dr. A. Tarkan Tekcan (Vestel Ticaret Müşteri Hizmetleri), Atilla Gökçe (3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu İşletme A.Ş), Barbaros Çam (İpragaz A.Ş), Baybars Soyak (SYK Gümrük Müşavirliği), Esener Saygın (Swissotel-Fairmont-Raffles), Hakan Ünlü (Maxion Jantas Jant ve Maxion İnci Jant), Mehmet Yılmaz (Türk Henkel), Muhammet Saraç (İZAYDAŞ), Dr. Muhsin Çömden (Dr. Oetker), Nazmi Karyağdı (KalDer Ankara Şubesi ve Türk Telekomünikasyon), Sertaç Güven (Doğa HSE Group), Tuğrul Baran (LAV/Gürallar).
İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olan Buket Eminoğlu Pilavcı, kariyerini 12 yıl mimar olarak sürdürdü ve 1996 yılında KadıköyŞifa Hastanesi'nin mimari olarak büyümesi projesini yönetti. Pilavcı, KadıköyŞifa Sağlık Grubu'nun tüm birim ve süreçlerinde yürüttüğü çalışmalarla 2002 yılında Genel Müdür, 2009 yılından itibaren de Yönetim Kurulu Başkanı oldu ve halen İcra Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürüyor. Buket Eminoğlu Pilavcı, 2008 yılında faaliyetine başlayan Artı Sağlık Hizmetlerinin kurucu ortağı olduğu gibi, Olivium Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Emintaş Emlak İnşaat’ın da Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstleniyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics