Bilişim Dünyası 04 ŞUBAT 2016 / 16:02

Kale, dijital mağazacılığı başlatıyor

Kaleseramik; tüketicinin hayatını kolaylaştıran teknolojik uygulamalarıyla dijital mağazacılığı başlatıyor.

Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı H. Derya Ercan, “Tüketiciyi tasarım oluşumunun içine katan ve herkesin kendi yaşam alanlarını kurgulamalarını sağlayan yenilikçi ürünlerimiz ve mağazacılıkta dijital uygulamalarımızla sektörde ilklere imza atmaya devam edeceğiz. Tüketicilere banyosunu tasarlama olanağı veren ‘Kale 360’ uygulamasından sonra, sektörde ilk kez hayata geçirdiğimiz sanal gerçeklik teknolojisini mağazalara taşıyarak, tüketicinin hayalindeki banyoyu gözünün önüne getiriyoruz, satın almadan deneyimlemesini sağlıyoruz” dedi.

Oculus gözlükler Mart ayında mağazalarda
Kaleseramik, 23-27 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek 28. UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'na; Çanakkale Seramik, Kalebodur ve Kale markalarının yanı sıra İtalya'da satın aldığı Edilcoughi ve Edilgres markalarıyla yer alacak. Kale’nin fuarda ziyaretçilere sunacağı yeniliklerden birinin ‘sanal gerçeklik’ uygulaması olduğuna dikkat çeken H. Derya Ercan, “Tüketicinin banyosunu değiştirmek istediğini ama nasıl bir sonuç elde edeceğine dair belirsizliklerle dolu bir süreçten korktuğunu görüyoruz. Bu dijital dönüşümü aslında, müşterilerimizin bu süreci daha eğlenceli, daha keyifli ve banyolarının neye dönüşeceğinden emin olmaları için gerçekleştiriyoruz. Tüketicinin, gözlüğü taktığında, adeta içinde dolaştığı, mekanların her yerini rahatlıkla görüp inceleyebildiği ‘Oculus’ uygulamasını, Mart ayı içinde tüm Kale mağazalarında kullanıma sunacağız. ‘Kale 360’ ile entegre olan bu uygulamayla, dijital mağazacılık devrinin kapısını aralıyoruz” dedi.

Herkes kendi banyosunu tasarlıyor
H. Derya Ercan, önceki yıl hizmete sokulan ‘Kale 360’ programının yeni versiyonunun da UNICERA’da tüketicinin kullanımına sunulduğunu belirterek, şunları söyledi:
“Bu yıl daha da geliştirerek, herkese kendi banyosunu tasarlama imkanı sağladığmız ‘Kale 360.com’ uygulaması ile binlerce ürün arasından seçim yapabiliyor, beğendiğiniz ürünleri kolayca planınıza ekleyebiliyor ve banyonuzu gerçek haliyle görüntüleyebiliyorsunuz. Dijital ortamda dizayn edebildiğiniz banyonuzda, ürün konumlandırmalarını tek tek test edebiliyor ve bütçe çıkarabiliyorsunuz.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics