Bilişim Dünyası 07 EKİM 2015 / 10:25

Kamil İhsan Mutlu’yu kaybettik

Türkiye bilişim dünyasının duayen isimlerinden Kamil İhsan Mutlu’yu kaybettik.

Telekom ve iletişim alanında çalışmalar yapan ekipler içinde uzun yıllar yer alan Kamil İhsan Mutlu, son dönemlerde fiber altyapı ve akıllı şehirler konusunda da çalışmalara imza atmıştı. Bu çalışmalardan elde ettiği bilgi birikimlerini hem konferanslarda anlatan hem de yazıya döken Kamil İhsan Mutlu, BThaber Gazetesi ve eDevlet Dergisi’nin yazarları arasında yer alıyordu. Mutevazı kişiliği ve hoş sohbetleri ile hatırlayacağımız Kamil İhsan Mutlu’nun cenazesi 7 Ekim Çarşamba günü ikindi namazını takiben Üsküdar’daki Şakirin Camii’nden kaldırılacak.

 
ETİKETLER : kamil ihsan mutlu
YORUMLAR
Zuhal Sevgi 13 KASIM 2015 / 23:29 0 0
Allah rahmet eylesin duayen bir kişilikti
Mehmet Şahinler 07 EKİM 2015 / 14:32 1 0
Türk Telekomunikasyon dünyasına büyük katkıları olan bir iş insanı bir duayen olmasının yanı sıra müthiş bir enerjisi olan sevgi dolu bir adamdı. Allah rahmet eylesin
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN