Bilişim Dünyası 27 MART 2013 / 17:05

Kamuda BT'ye detaylı bakış

BThaber Kamuda BT Yönetimi Platformu, 27 Mart Çarşamba günü Ankara'da Sheraton Otel'de düzenlendi. İnterpromedya Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Alpay'ın açılış konuşmasının ardından, TBMM Adana Milletvekili ve Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar söz alarak, BT uygulamaları konusunda katılımcılara bilgi verdi.
Gün boyu süren etkinlikte kurumlar arasında bütünleştirmeler, veri merkezleri, iş sürekliliği ve siber güvenlik algısı, bu konuda yapılan çalışmalar, bilgi ve doküman yönetimi uygulamaları, büyük veriye bakış. kamu kurumları ve sosyal medya ilişkisi ile mobil hizmetler, e-imza gibi konular kamu kurumları ve BT şirketlerinin açıklamaları ile ele alındı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN