Bilişim Dünyası 24 TEMMUZ 2013 / 12:48

Kanal yapısı daha da güçlenecek

Bilişim sektörünün katma değerli distribütörlerinden Elkotek, iş ortaklarına yenilerini ekleyerek, ürün ve çözümlerini daha geniş kitlelere ulaştırıyor. 2012 yılında, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği Deloitte Fast50 Turkey programında birinci sırada yer alan Elkotek, son 5 yıl içerisinde toplam satış cirosunda kaydettiği yüzde 13.880’lik büyüme oranı ile EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen ilk beş şirketinden de biri olmuştu.

2013 yılında da bu büyüme oranlarını devam ettireceklerini belirten Elkotek Satış Direktörü Abdullah Safi, kanal yapılarını güçlendirmek adına önemli iş ortaklıklarına imza attıklarını da belirtti. “Elkotek, Siemens Enterprise Communications’ın en üst seviyedeki iş ortaklığı olan Premier Distribütör statüsünde Türkiye’deki faaliyetlerini sürdürüyor” diyen Safi, sözlerine şöyle devam etti:

“Yealink IP Telefonlarının Türkiye’deki tek distribütörü olan firmamız, RAD Data Communications, Actelis Networks ve Dialogic ürünlerinin de Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. Türkiye’deki satış ve satış sonrası faaliyetlerini üstlendiğimiz markalara ait ürünleri daha geniş kitlelere ulaştırmak adına 2013 yılında önemli iş ortaklıklarına imza attık. Önümüzdeki dönemlerde de kanal yapımızı güçlendirmek için, iş ortaklarımıza sunduğumuz, eğitim, finans, lojistik ve pazarlama hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.”

 

 
ETİKETLER : Elkotek

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN