Bilişim Dünyası 02 AĞUSTOS 2016 / 10:27

Karel iki ödül aldı

Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi pazar liderliğinin yanı sıra, Avrupa’nın en büyük 3, dünyanın en büyük 15 PBX üreticisinden biri olan Karel, bu sene 17'incisi gerçekleştirilen Bilişim 500’de iki ödüle birden layık görüldü. Türkiye bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmaların 2015 yılı net satış gelirleri baz alınarak hazırlanan Bilişim 500 Araştırması’nda Karel üst üste ikinci kez “Türkiye Merkezli Üretici ve “Türkiye Merkezli Üretici Donanım” kategorilerinde iki birincilik ödülünün sahibi oldu.
Karel adına ödülleri teslim alan Karel Pazarlama Direktörü Nurşen Yıldırım, “Son iki yıldır içinden geçmekte olduğumuz zorlu süreçten ülke ekonomisinin güçlenerek çıkması için, özellikle reel sektörün hedeflerine kitlenerek yoluna devam etmesi önem taşıyor. Bilişim sektörünün saygın ve bağımsız organizasyonu Bilişim 500’de iki yıldır üst üste aldığımız “Türkiye Merkezli Üretici ve Türkiye Merkezli Donanım Birincisi” ödülü bizim için büyük bir gurur ve motivasyon kaynağı” dedi.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN