Bilişim Dünyası 25 AĞUSTOS 2014 / 13:32

Karmaşık bütçe süreçlerinde verimlilik kazanın

Anadolu Bilişim, şirketler için operasyonel verimlilik hedeflerini yakalamaya destek sağlayan ve içinde tüm finansal bütçe ve raporlama süreçlerini hazır bulunduran BudgetRight çözümüyle bütçelemede yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üretiyor. 1997 yılından beri Anadolu Bilişim tarafından bütçe uzmanlarının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen bir yerli yazılım olan BudgetRight, geleceğin somut verilerle öngörülmesini sağlayarak verimliliği maksimum seviyeye çıkarıp fiili verilerle sapmaları güncellemelerle dikkate alan bütçe yönetim ve planlama sistemini şirketlere sunuyor.

BudgetRight kurulduğu andan itibaren kullanıma hazır bir program olarak, bütçe hazırlamak için sadece bir platform değil komple bir sistem sunuyor. BudgetRight’ın içerisinde işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm faaliyetlere ait bütçe şablonları ve hesaplama formülleri hazır geliyor. İlk uyarlama için teknik yazılım bilgisi gerektirmeyen uygulama sayesinde bütçe sistemini kurmakla değil senaryo modellerini oluşturmakla hız ve verimlilik kazanılabiliyor.

Şirketlerin kârlılıklarında büyük önem taşıyan doğru kaynak kullanımı ve operasyonel verimlilik gibi hedeflere katkı sağlayan BudgetRight, geleceğin bugünden simülasyonunu gerçekçi biçimde yapan, sadece bir yıllık bütçe dönemlerini değil istenirse 3 aylık ya da 3 yıllık dönemlere uzanan planlamaları hayata geçirebilen bir çözüm olarak gücünü gösteriyor. Yöneticiler için tutarlı, etkin ve bütünleşik bir çözüm sunan sistem, hataları en aza indirgeyerek geleceğin somut şekilde öngörülebilmesine imkan tanıyor

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics