Bilişim Dünyası 06 ŞUBAT 2016 / 15:23

Kaspersky Lab’in bireysel ürünler dağıtıcısı da Penta

Penta Teknoloji, Kaspersky Lab'ın kurumsal ürünler yanında bireysel ürünlerde de Türkiye dağıtıcısı oldu. İki şirket 2016'da, bu işbirliği sayesinde 300 binden fazla müşteriye ulaşmayı ve en az 6 milyon dolar gelir elde etmeyi hedefliyor. Penta Teknoloji Genel Müdürü Mürsel Özçelik, Kaspersky kurumsal ürünlerinin yanında bireysel ürünleri de portföye eklemenin kendileri için önemine dikkat çekti. Kaspersky Lab Türkiye Ülke Müdürü Sertan Selçuk da şu yorumu yaptı:

“Kişisel kullanıcılar için geliştirdiğimiz bilgi güvenliği ürünlerinde Türkiye'de en büyük pazar payına sahip 3 firmadan biriyiz. Ürünlerimizi üç yoldan sunuyoruz: Çevrimiçi, zincir mağazalar ve iş ortağı kanalları. Bu kanallarda güçlüyüz. 2016 yılında da bu segmentte faaliyetlerimizi artırmaya ve tüketici ürünlerinde liderliğimizi korumaya çalışacağız.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN