Bilişim Dünyası 14 OCAK 2014 / 10:30

Kedakom dağıtıcısını buldu

Kedacom, Empatiq İletişim Teknolojileri ile dağıtıcılık anlaşması imzaladı.
Telekomünikasyon sektörünün öncü firmalarından Empatiq İletişim Teknolojileri, 2 Ocak 2014 tarihinde, video konferans sistemleri üreticisi olan Kedacom ile dağıtıcılık anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında, Kedacom ürünlerinin Türkiye’deki satış ve satış sonrası operasyonlarını Empatiq İletişim Teknolojileri sürdürecek.
Kurumların, son yıllarda, video konferans çözümlerinin kendilerine sunduğu avantajların daha fazla bilincinde olduğunu belirten Empatiq Genel Müdürü Aykut Sağlam, Kedacom ürünlerinin yüksek fiyat kalite performansını vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti:
"2013 yılı itibarıyla uluslararası pazarlara açılan Kedacom markası, tüm dünyada, ordu ve emniyet teşkilatları başta olmak üzere, çok büyük hacimli projelere imza attı. 2012 yılında 300 milyon USD ciroya ulaşan Kedacom, birkaç yıl içerisinde dünya lideri olmaya aday üreticilerden bir tanesi. Küresel anlamda çok önemli referanslara sahip ve teknolojisine güvendiğimiz bir marka. Kedacom ürünleri ile kısa bir zaman içerisinde Türkiye’de de yüksek hacimli projelere imza atacağımıza ve önemli referanslar kazanacağımıza inanıyoruz. Kedacom, Çin Ordusu gibi aşırı güvenlik ve devamlılık gerektiren bir referansa sahip olduğu için bu ürün üstün teknolojisi ve yenilikçi özellikleri konusunda da son derece iddialı." dedi.

Yakın bir zamanda, Kedacom markasına ait, farklı bölgelerdeki kişilerin interaktif olarak kendi aralarında her türlü doküman ve medya dosyalarını paylaşarak birlikte çalışabilecekleri bir Data Collaboration çözümümüz de sunulacak. Tüm bunlar piyasanın en yüksek fiyat/performans oranı ile sunulacağından kurum ve kuruluşların büyük ilgisini çekeceğine eminiz .

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN