Bilişim Dünyası 05 EYLÜL 2014 / 11:55

Kent güvenliği Ankara’da tartışılacak

Ankara’da NEC ve IFSEC işbirliğiyle ““Daha Güvenli Şehirler için Güvenlik Çözümleri” semineri düzenleniyor. Grand Rixos Otel’de gerçekleştirilecek etkinlikte yerli ve yabancı güvenlik sektörünün önde gelen isimleri bir araya gelecek.

NEC'ten yapılan açıklamaya göre, "Daha Güvenli Şehirler" çalışmaları kapsamında kamu güvenliği uygulamalarının uyumunda büyük gelişmeler kaydeden Türkiye, güvenlik konusunda hala gelişmekte olan bir pazar olarak kabul ediliyor. Türkiye, bu anlamda gelecek vaat eden güvenlik sektörü, büyümeye neden olacak konseptler ile teknolojilerin uygulandığı, en iyi ürün ve iş modellerinin var olduğu bir iş alanı olarak dikkati çekiyor.

11 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek ve kentsel güvenliğe dair yeni ürünlerin paylaşılacağı “Daha Güvenli Şehirler için Güvenlik Çözümleri” semineri de hem kamu hem de özel sektör için önem taşıyor.

Güneydoğu Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu pazarlarına ulaşmayı hedefleyen güvenlik ve yangın fuarı, IFSEC tarafından organize edilen seminerde, Londra Emniyeti Terörle Mücadele Eski Şube Müdürü ve CSARN CEO’su Brett Lovegrove ana konuşmacı olarak yer alıyor. Güvenli şehirlerin nasıl inşa edilebileceği, biometrik değerlerin teknolojideki yeri ve geleceği şekillendirecek teknolojik çözümlerin tartışılacağı seminerde şehirlerin karşılaştıkları temel sorunlar da ele alınacak.

Etkinliğe katılmak isteyenler 0216 425 53 54 no’lu numaradan veya dogan.toz@ubmistanbul.com adresinden yetkililerle iletişime geçebilecekler.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN