Bilişim Dünyası 09 ARALIK 2015 / 12:01

Kesintisiz çalışmanın detayları katılımcılarla paylaşıldı

Modern veri merkezlerinin kesintisiz çalışabilmesi için yenilikçi çözümler sunan Veeam® Software, BT uzmanları ve sektör liderlerini bir araya getirmek üzere Kasım ayında düzenlediği VeeamON Tour etkinliğinde modern kesintisiz çalışma dünyasında organizasyonların uğraşmak zorunda oldukları erişilebilirlik problemlerini ve daha rekabetçi olabilmek adına kesintisiz çalışma açığını kapatmanın neden hayati önem taşıdığı tartışıldı. Veri kullanılabilirliği sorunları ve Always-On Business™'ı etkinleştirmelerine yardımcı olacak müşteri başarı hikayelerine dayalı, uygulanabilir çözümlerin paylaşıldığı etkinlikte, Veeam’in kesintisiz çalışma çözümleri ve yeni Veeam Availability Suite v9™’un tüm özellikleri paylaşıldı.
 
Microsof, NetApp, HP ve Vmware ana sponsorluğunda gerçekleşen VeeamON Tour Türkiye 2015’e Veeam iş ortakları, distribütörleri, müşterileri ve 400’ün üzerinde sektör profesyoneli katıldı. VeeamON Tour Türkiye 2015’te şirket, sanallaştırma ve bulut için tasarlanan güçlü, kullanımı kolay ve uygun maliyetli çözümleri gerçek hayattan örneklerle anlattı. Katılımcılar ürün ve hizmetlerle ilgili sunumların yanı sıra, şirketlerin Veeam ile yüksek hızda veri kurtarma ve veri kaybını önleme konusunda elde ettikleri başarı hikâyelerini dinleme olanağı da buldular.
 
Veri kayıplarının önünü kesme imkanı
Etkinlikte söz alan Veeam Software EMEA Başkan Yardımcısı Olivier Robinne, modern şirketlerin tüm yıl boyunca istedikleri her an ve her yerden ihtiyaç duydukları uygulama ve veriye erişmesinin ne kadar önemli olduğunu anladıklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:
“İş sürekliliği ihtiyacı konusunda istatistikler de bizi destekliyor: CIO'ların yüzde 82'si, geleneksel yedekleme çözümlerinin sağladığı kesintisiz çalışırlık düzeyi ile kullanıcıların talepleri arasında bir uçurum olduğunu belirtiyor. İstanbul’daki VeeamON Tour’da kurumların bu açığı kapatmalarına, olası kesinti ve veri kayıplarının önüne geçerek bunu sıfır düzeyine indirmelerine yardımcı olacak çözümleri sunduk.”
 
Etkinlikte söz alan Hewlett Packard Enterprise Storage Ülke Müdürü İlker Rodoplu, çözüm ortaklıklarının Veeam Software ile Türkiye’de gün geçtikçe arttığını belirtirken, “Veeam’in geleneksel veri koruma ve yedekleme sistemlerinin çok ötesine geçen yenilikçi çözümleri, Hewlett Packard Enterprise tarafından sunulan 3PAR ve StoreOnce ürün aileleri ile en güçlü şekilde entegre olarak “Modern Veri Merkezi” vizyonunu destekliyor” dedi.
 
 
ETİKETLER : Veeam® Software

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics