Bilişim Dünyası 13 AĞUSTOS 2013 / 11:22

Kingston HyperX ile sıradışı turnuva

Kingston, dünyanın en önemli ve sıradışı oyun organizasyonlarından biri olan Intel Extreme Masters’ın küresel sponsoru oldu. Birden fazla kıtada birçok farklı ülkede gerçekleştirilecek olan turnuvada oyuncular, Kingston’ın yüksek performanslı HyperX belleklerinin kullanılacağı 120 elit oyun sistemiyle oyunlarda ter dökecek.


Intel Extreme Masters’ın 8. Sezonu için hazırlanacak 120 üst düzey oyun sisteminde Kingston’ın en yüksek performansı sunan HyperX bellekleri kullanılacak.

Kingston’ın sponsorluğunda start alacak olan Intel Extreme Masters’ın 8. Sezonu birden fazla kıtada birçok farklı ülkeden en iyi oyuncuları biraraya getirecek. Kingston HyperX ürünleri New York, Singapur, Sao Paulo’da yapılacak elemeler ve Polonya’da yapılacak büyük dünya finalinde dünyanın en iyi oyuncularına en yüksek performansı sunacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kingston APAC Bölgesi Pazarlama Direktörü Cynthia Yeh, ‘’Kingston HyperX ile  dünyanın en iyi oyuncularıyla en iyi donanımlarını biraraya getiren bu rekabete destek olacağımız için çok heyecanlıyız. Kingston HyperX’in 10. yılını kutluyor olmak bizim için gurur verici ve bu sezonun turnuva tarihinin en iyi sezonu olmasını bekliyoruz’’ dedi.

Kingston HyperX, dünya çapında birçok oyun organizasyonuna ve oyun takımına sponsorluk desteği veriyor. Bunlar arasında; Evil Geniuses, SK-Gaming, Team SoloMid, World Elite, Taipei Assassins, Taipei Snipers, Malaysia’s Orange Esports, Korea’s Incredible Miracle ve Türkiye’den HWA Kingston gibi ekipler bulunuyor. Bunun yanında dünyanın dört bir yanından yüzlerce LAN turnuvası da Kingston sponsorluğunda gerçekleştiriliyor. Kingston, bu vizyonuyla dünyada e-sporun gelişmesi katkıda bulunmaya ve oyuncular için en iyi deneyimi sunacak ürünleri geliştirmeye devam edecek.

 

 
ETİKETLER : Kingston HyperX

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics