Bilişim Dünyası 18 ŞUBAT 2014 / 11:13

Kişiye özel atıştırma servisi

Mayıs 2013'te hizmete giren ve "kişiye özel lezzetli ve doğal atıştırma servisi" sunan Joyfoodz.com, Galata İş Melekleri Yatırımcılarından (GBA) 300 bin TL'lik ikinci tur yatırımını aldı.


Yoğun çalışma temposuna sahip kişilerin ara öğünleri kaçırmadan, doğal ve lezzetli yiyeceklerle düzenli olarak beslenmesini sağlamak amacıyla Eser Tüzemen ve Murat Barslan tarafından kurulan Joyfoodz.com, GBA Yatırımcıların'dan 300 bin TL'lik ikinci yatırımını aldı.

Galata İş Melekleri üyelerinden aldığı ilk yatırımla web sitesini, yazılım altyapılarını, operasyonel süreçlerini iyileştiren ve müşteri tabanlarını genişleten Joyfoodz.com, kısa bir süre içerisinde binlerce kişiyi doğal atıştırma paketleriyle tanıştırdı. Joyfoodz yeni yatırımla birlikte hedefini, satış ağını güçlendirmek ve mevcut ürün portföyüne yeni tarifler ekleme çalışmalarını hızlandırmak olarak belirledi.

Galata İş Melekleri Başkanı Emre Kurttepeli, Joyfoodz.com'da iş yapan ekibin niteliği ve kalitesinin yanısıra Mayıs 2013'ten bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerine internet üzerinden verdiği hizmeti her geçen gün daha da büyütmelerinin, GBA olarak ikinci kez yatırım yapmalarında etkili olduğunu belirtti. Galata İş Melekleri olarak son iki yılda 10 adet girişimi desteklediklerini ve bunun da teşvik değeri olarak yaklaşık 4 milyon TL'ye denk geldiğini belirten Kurttepeli ayrıca GBA'ya gelen her fikri titizlikle incelendiklerini ve her yıl yaklaşık 405 girişimci ile bir araya gelip projelerini dinlediklerini belirtti.

Uzun saatler boyunca çalışan, etrafında lezzetli ve sağlıklı yiyecekler bulmakta zorlanan kişilerin ihtiyaçlarına cevap veren Joyfoodz.com'a ikinci yatırımı yapan Galata İş Melekleri Yatırımcıları; Alemşah Öztürk, Burak Divanlıoğlu, Cem Soysal, Emre Kurttepeli, Erinç Özada, Fatih İsbecer, Fırat İsbecer, Haluk Elçi, Kaan Boyner, Melih Ödemiş, Önder Öztarhan, Orkun Tekin, Uğur Şeker, Umur Özal, Ziya Boyacıgiller.