Bilişim Dünyası 06 MART 2015 / 15:10

Kişiye özel baskı devri

OKI, piyasaya  sunduğu toner bazlı çözümleriyle sadece beyaz kağıda baskı bağımlılığına son veriyor. Yazıcılar, doğrudan ve transfer medyalar aracılığıyla farklı yüzeylere renkli ve beyaz baskı yapılmasını sağlıyor. Siyah ve renkli yüzeylere beyaz baskı yapma özelliği ile  ekonomik ve etkili sonuçlar  yaratan çözüm, benzer baskıları yaparken geçmişte izlenen  karmaşık, süreçleri de kısaltıyor.


Beyaz tonerli C711WT, C920WT, ES7411WT, ES9420WT yazıcılar çeşitli sektörlerde, tişört tasarımından satış noktaları uygulamalarına kadar birçok alanda çözümler sunuyor. Yeni nesil yazıcılar ile kişiye veya kuruma özel beyaz renkte baskı almak artık çok daha pratik ve uygun maliyetli oluyor.

CMYW tonere sahip yazıcılarla medyalara direkt olarak, tekstil ve çeşitli sert zeminlere ise OKI yazıcıları ile uyumlu transfer medyalar aracılığıyla kişiye özel baskılar gerçekleştirilebiliyor.

Birçok yüzeye kolay baskı

OKI yazıcı kullanan baskı merkezlerini tercih eden kurumlar ve son kullanıcılar çok çeşitli yüzeylerde kişiselleştirilmiş baskı sonuçları elde ediyorlar. Tişört, kupa, kristal, zarf davetiye, taş, metal, ahşap ve daha birçok yüzeye beyaz  tonerle  baskı yapılabiliyor.

OKI LED teknolojisi kullanılarak geliştirilen  A4  C711WT ve A3  C920WT yazıcılar uygun toplam satın alma maliyetleri ile dijital baskı merkezleri, hediyelik eşya dükkanları, promosyon firmaları ve  tasarımını baskı olarak görmek ve göstermek isteyen tasarımcılar için çözümler  sunuyor.

OKI C711WT ve C920WT ile  mürekkep püskürtme  tabanlı ya da serigrafi baskı teknolojileri kullanılarak birkaç aşamada gerçekleştirilen ve özel uzmanlık isteyen baskı işlemleri  çok daha hızlı ve  hesaplı olarak yapılıyor. 

Renkli, varaklı, flok desenli tişörtler, kupalar, satış noktası materyalleri, renkli broşürler, kırtasiye ürünleri, davetiyeler, menüler, el ilanları, şeffaf film üzerine grafikler, yaratıcı ambalaj malzemeleri ve daha fazlasını en kolay şekilde, uygun maliyetle elde etmek isteyenler ve bu işlemleri ofis içine almak isteyen firmalar da bu yazıcıların hedef kitlesini oluşturuyor.

CMYW toner kullanan bu yazıcılar dijital LED teknolojisine sahip ve OKI ile uyumlu  yazılımlarla baskı kalitesi en üst düzeye çıkıyor. LED kafaları baskı esnasında bozulmuyor, tıkanmıyor ve yazıcı da üzerinde 10 yıl garanti ile satılıyor

Detaylı bilgi için http://www.oki.com.tr/printers/colour-printers/white-toner-printers/index.aspx
ETİKETLER : OKI

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics