Bilişim Dünyası 07 TEMMUZ 2014 / 08:36

Kitap baskı teknolojilerindeki yenilikler İstanbul’da konuşuldu

Canon Eurasia İstanbul’da düzenlediği Kitap Baskı Teknolojileri etkinliğinde müşteri odaklı vizyonunu ve yeni çözümlerini tanıttı.

Canon Eurasia İstanbul Feriye Lokantası’nda Canon Kitap Baskı Teknolojileri etkinliği düzenledi. Etkinlikte kitap baskı dünyasındaki yenilikler, en son teknolojiler, yeni fırsatlar ve Canon’un en son çözümleri konuşuldu. Baskı günlerinde konuşulan iş modelleri içinde, kitap baskısında dijital işgücünün avantajları, okul kitapları için akıllı yayıncılık modelleri gibi birçok konuda sunumlar yapıldı.
Canon Eurasia İş Çözümleri Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Michele Tuscano etkinlikte yaptığı sunumda müşteri ve teknoloji odaklı vizyonlarına değindi. Canon’un iş ortağı ve müşterileriyle birlikte büyümeyi hedeflediğini ifade eden Tuscano “Bu yıl OCE ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle birlikte pazarda hedeflerimiz de büyüdü. Biz de müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte büyümek istiyoruz. Canon olarak, tamamen otomatikleştirilen iş akışıyla üst düzeyde verimlilik sunduğumuz müşterilerimizi iş ortağımız olmaya davet ediyoruz” dedi.

“Dakikada 254 metre ya da 5.140 adet A4 baskı hızı”
Canon Eurasia Profesyonel Baskı Çözümleri Satış Müdürü İbrahim Aydoğan “Canon olarak görüntünün olduğu birçok sektöre çözüm sunan ürünlerimiz mevcut. Océ markasının da Canon ürün yelpazesine eklenmesiyle ticari baskı sektöründe kullanılan cihazlarımızla dakikada 254 metre ya da 5.140 adet A4 baskı ile inanılmaz bir hıza ulaştık” dedi. Dijital kitap basımının büyüme gösterdiğini ifade eden Aydoğan, “Océ JetStream Wide serisindeki yeni teknoloji sayesinde, baskı genişliği arttı ve çok sayıda kitap daha kısa sürede ve daha az atıkla üretilebiliyor. Geniş format, 12 ve 16 sayfalık kitapçıkların dijital baskısını destekliyor ve dijital üretimi ofset kitap baskısına karşı durabilecek bir alternatif olarak daha iyi konumlandırıyor” diyerek Canon’un yeni teknolojilerine örnek gösterdi.
ETİKETLER : Sayı:979

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics