Bilişim Dünyası 17 HAZİRAN 2016 / 15:34

KOBİ’ler bulut bilişimle kazanacak

Bulut bilişim pazarındaki kolay ve hesaplı bir CRM açığını kapatmak üzere yola çıkan Ofisim.com, KOBİ’ler için bulut bilişimin önemine dikkat çekiyor. Rekabetin global düzeyde olduğu iş dünyasında bulut bilişimin ihtiyaç olduğunu vurgulayan Ofisim.com CEO’su Serdar Turan, önümüzde yıllarda bulut tabanlı kullanımı kolay çözümlerin hem iş hem de özel hayatımızın bir parçası olacağını belirtiyor. Binlerce KOBİ’nin büyümesine katkı sağlayan Ofisim.com satış hedeflerinin tek merkezden yönetilmesi, fiyat teklifi oluşturulması ve ekip iletişiminin sağlanması gibi birçok hizmet veriyor.
Araştırmalara göre, toplam bilişim pazarı dünya genelinde binde 5 oranında büyüyor. Bu pazarın dinamizmi ise KOBİ’lerden kaynaklanıyor. Özellikle KOBİ’lere yönelik yazılım pazarındaki büyüme, pazardaki büyüme hızının 12 kat üzerinde gerçekleşiyor. KOBİ’ler için bilişimin artık bir lüks değil, önemli bir ihtiyaç olduğu vurgulayan Ofisim.com, yazılımları ile KOBİ’lerin iş verimliliğini arttırıyor.
ETİKETLER : KOBİ bulut bilişim

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN