Bilişim Dünyası 20 KASIM 2016 / 10:28

KOBİ’ler için dijitalleşmenin yol haritası

Microsoft ve iş ortakları, kurumların dijital dönüşüm konusundaki ihtiyaçlarını karşılayacak yeni internet sitesi kobilerkazaniyor.com’u hayata geçirdi. Sitede müşteri ilişkileri, insan kaynakları yönetimi gibi kurumların günlük iş ihtiyaçlarına yönelik 12’den fazla Microsoft İş Ortağı tarafından geliştirilen 20’nin üzerinde çözüm yer alıyor. Söz konusu platformda “İş Verimliliği”, “Kurumsal E-posta”, “Çalışan Yönetimi”, “Ön Muhasebe” gibi farklı alanlarda faydalı çözümler var. Hedef ise KOBİ’leri teknolojiyle buluşturmak ve iş yapış şekillerini geliştirerek işlerini büyütmelerine yardımcı olmak. 
Platforma internet üzerinden ulaştıktan sonra Skype, telefon numarası ya da canlı destek gibi seçenekleri kullanarak çözümler konusunda detaylı bilgi alınabiliyor. Şahıs şirketi seviyesinden 300 ya da daha fazla kişinin çalıştığı büyük işletmelere kadar farklı büyüklükte KOBİ’lerin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri barındıran kobilerkazaniyor.com’da, işletmelerin kendi ihtiyaçlarına özel çözümleri bulabileceği “Çözüm Sihirbazı” da var. Bu yapı ile KOBİ’ler kısa ve basit soruları cevaplayarak kendine özel çözümleri site üzerinde aramadan bulabiliyor. Ziyaretçilerine özel indirim ve fırsatlar sunan çözüm platformunda KOBİ’lerin ücretsiz olarak deneyebileceği birçok çözüm de var. 
ETİKETLER : Microsoft 1097

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN