Bilişim Dünyası 19 MART 2017 / 15:08

KOBİ’ler için pratik satın alma paneli

OfisPaneli; KOBİ’lerin elektrik, su, akaryakıt, kargo gibi birçok alanda yükünü hafifletiyor ve KOBİ’ler, şirket masraflarını büyük oranda azaltabiliyor. OfisPaneli ile şirket araçları için indirimli akaryakıt, araç takip sistemi, kasko ve trafik sigortası, personel için yemek kartı ve düzenli giderler için kargo, elektrik ve damacana su anlaşması yapmak mümkün. Bu başlıklarda indirim oranlarına OfisPaneli’nin toplu satın alma özelliği ile ulaşılabiliyor. OfisPaneli, KOBİ’leri avantajlı tedarikçiler ile buluştururken, KOBİ’lerden ek ücret talep etmiyor ve tüm anlaşma süreçlerini internetten yönetme imkanı sunuyor.
www.ofispaneli.com üzerinden ücretsiz başvurunun ardından, hangi işletme giderlerinden tasarruf etmek istendiği seçilerek form dolduruluyor. Form OfisPaneli’ne ulaştıktan sonra 30 dakika içinde, OfisPaneli danışmanı şirketle bağlantıya geçiyor. Tasarruf edilebilecek her kalem için avantajlı teklifler e-posta adresine gelirken, teklifler ile ilgilenilmesi halinde internet üzerinden gerekli süreçleri tamamlayıp, tedarikçi ve OfisPaneli sözleşmelerini doldurmak gerekiyor. Gerekli şirket evraklarını imzalayıp kargo ile OfisPaneli’ne karşı ödemeli olarak göndermekle tedarikçi anlaşması tamamlanıyor ve indirimli fiyatlardan yararlanmaya başlanabiliyor. 
ETİKETLER : OfisPaneli 1114

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN