Bilişim Dünyası 28 NİSAN 2016 / 15:04

KOBİ’ler kendilerini tanıtma fırsatını yakalıyor

Bulurum.com, 2015 yılı sonlarından itibaren rehberlik servisi 11880’in resmi web sitesi olarak hizmet vermeye başladı. Geniş ve güncel içerikli firma/hizmet rehberi bulurum.com’da 2 milyondan fazla firmanın detaylı bilgisi yer alıyor. Bulurum.com, aylık 3.6 milyondan fazla tekil ziyaretçi sayısına sahip olduğu gibi, ziyaretçi sayısı ve kayıtlı firma içeriği de gün geçtikçe artıyor. Konum tabanlı arama özellikleri ve yerel arama motoru altyapısı ile Türkiye’nin her yerinden ihtiyaç duyulan tüm firma ve hizmetlerin bilgilerini, haritalarını, yol tariflerini, bunlara ek olarak nöbetçi eczaneleri ve posta kodlarını da bu yapıda bulmak mümkün. 
Bulurum.com’da yüzlerce farklı kategori içinden lokasyon bazlı arama yapılabiliyor. Kullanıcılar bulurum.com’da arama yaptıklarında sadece ilgilendikleri bölgede olan iş yerlerini görebiliyor. Bu arada bulurum.com, mobil cihazlarla da uyumlu. 
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için önemli bir tanıtım fırsatı sunan bulurum.com’da firmalar ücretsiz kayıtlarını yaptıktan sonra yıllık reklam anlaşmalarıyla istedikleri iş kolunda ve lokasyonlarda öncelikli yayınlanma imkanı buluyor. Ayrıca banner anlaşmaları ile yine ilgili kategorilerde öne çıkma imkanı elde edebiliyorlar. 
KOBİ’lerin dijital dünyadaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiği yeni projeleri tanıtmayı sürdürmeyi hedefleyen  Bulurum.com’a bilgilerini girmek isteyen firmalar ücretsiz olarak http://advertising.bulurum.com/entry-form linkindeki bilgileri doldurarak web sitesinde yer alabiliyor.
 
ETİKETLER : Bulurum.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN