Bilişim Dünyası 28 NİSAN 2016 / 15:04

KOBİ’ler kendilerini tanıtma fırsatını yakalıyor

Bulurum.com, 2015 yılı sonlarından itibaren rehberlik servisi 11880’in resmi web sitesi olarak hizmet vermeye başladı. Geniş ve güncel içerikli firma/hizmet rehberi bulurum.com’da 2 milyondan fazla firmanın detaylı bilgisi yer alıyor. Bulurum.com, aylık 3.6 milyondan fazla tekil ziyaretçi sayısına sahip olduğu gibi, ziyaretçi sayısı ve kayıtlı firma içeriği de gün geçtikçe artıyor. Konum tabanlı arama özellikleri ve yerel arama motoru altyapısı ile Türkiye’nin her yerinden ihtiyaç duyulan tüm firma ve hizmetlerin bilgilerini, haritalarını, yol tariflerini, bunlara ek olarak nöbetçi eczaneleri ve posta kodlarını da bu yapıda bulmak mümkün. 
Bulurum.com’da yüzlerce farklı kategori içinden lokasyon bazlı arama yapılabiliyor. Kullanıcılar bulurum.com’da arama yaptıklarında sadece ilgilendikleri bölgede olan iş yerlerini görebiliyor. Bu arada bulurum.com, mobil cihazlarla da uyumlu. 
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için önemli bir tanıtım fırsatı sunan bulurum.com’da firmalar ücretsiz kayıtlarını yaptıktan sonra yıllık reklam anlaşmalarıyla istedikleri iş kolunda ve lokasyonlarda öncelikli yayınlanma imkanı buluyor. Ayrıca banner anlaşmaları ile yine ilgili kategorilerde öne çıkma imkanı elde edebiliyorlar. 
KOBİ’lerin dijital dünyadaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiği yeni projeleri tanıtmayı sürdürmeyi hedefleyen  Bulurum.com’a bilgilerini girmek isteyen firmalar ücretsiz olarak http://advertising.bulurum.com/entry-form linkindeki bilgileri doldurarak web sitesinde yer alabiliyor.
 
ETİKETLER : Bulurum.com

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics