Bilişim Dünyası 07 KASIM 2010 / 18:00

KOBİ’ler söz, Xerox bedava yazıcı verecek

Xerox, KOBİ’lere yönelik başlattığı yeni programını duyurdu. KOBİ’lerde orijinal sarf malzemesi kullanımı bilincini yerleştirmek amacıyla başlatılan programda, Xerox iş ortaklarından orijinal tüketim malzemesi aldığını taahhüt eden KOBİ’ler ücret vermeden Xerox yazıcı sahibi olacak.
2 Kasım- 31 Aralık tarihinde geçerli olacak bu kampanyaya göre KOBİ’ler, bu süre zarfında kendilerine bedava verilecek yazıcının sarf malzemelerini yetkili Xerox iş ortaklarından temin edecek ve bunu taahhüt ederek Xerox’tan bedava yazıcıyı almaya hak kazanacak. KOBİ’ler belirli bir baskı hacmi karşılığında toner, dram gibi tüketim malzemeleri aldığını taahhüt ederken, bedava verilen yazıcıların sayaç kısmından, KOBİ’lerin verdiği bilgilerin doğruluğu tespit edilecek. Baskı taahhüdünü takip eden iş ortakları sonrasında tüm bilgileri Xerox’a raporlayacak. Bu programa özel normalde 2 yıl olan garanti süresi 3 yıla çıkarılacak ve müşteriye yerinde servis garantisi verilecek.
ETİKETLER : Sayı:795

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN