Bilişim Dünyası 12 ŞUBAT 2014 / 10:30

KOBİ’lere bulut kolaylığı

Küçük ve orta ölçekteki şirketler artık telekom ihtiyaçlarını bulut bilişim ile çözüyor. Şubeler arası ücretsiz konuşma, detaylı arama kaydı, sesli yanıt sistemi ve çağrı transferi gibi hizmetleri bir arada sunan Millenicom Bulut Santral Servisi ile KOBİ'ler telekom giderlerini azaltırken ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri tek elden alıyor böylece sadece işine ve yeni yatırımlara odaklanabiliyor.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal segmentte KOBİ’lere özel hizmetler sunan Millenicom, Bulut Santral hizmeti ile firmaların geleceğe dönük telekomünikasyon ihtiyaçlarını ilk günden çözüme ulaştırıyor. İlk yatırım maliyeti olmadan kurulan sistem ile şirketler şubeler arasında ücretsiz konuşabiliyor, konferans görüşmesi ile zaman kaybetmeden toplantılarını yapabiliyor. Ayrıca Bulut Santral, her zaman telefonu yanıtlayamayan ya da kayıt tutamayan şirketlere detaylı çağrı kaydı, sesli yanıt sistemi ve ücretsiz çağrı yönlendirme imkânı ile ofis dışında da çalışma fırsatı sunuyor.

Herhangi bir santral ekipmanına  ihtiyaç duymaksızın IP Bulut teknolojisi üzerinden hizmet veren Bulut Santral, büyüme yolunda adım atan KOBİ'lerin hem ekonomik hem de güvenilir şekilde çağrılarını yanıtlamalarına, yönlendirmelerine, kaydetmelerine ve raporlamalarına yardımcı oluyor.

 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics