Bilişim Dünyası 07 HAZİRAN 2016 / 15:29

KOBİ’lere CRM kolaylığı

Başta KOBİ’ler olmak üzere, her ölçekte şirketin CRM ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen web tabanlı TRCRM, mevcut müşterilerin korunması, satışların artırılması ve yeni müşteriler kazanılmasında avantajlar sunuyor. VoIP ve e-ticaret özellikleri ile “Hepsi bir arada” CRM sistemi olan ve GD Holding tarafından sunulan TRCRM, internet bağlantısı olan her yerden kullanılabiliyor. Şirketler TRCRM’i kullanarak tüm bağlantılarını, tekliflerini, satışlarını, ajanda kayıtlarını, yapılacak işleri, dokümanlarını, ürünlerini ve ekiplerini tek bir yerden kolayca yönetebiliyor.
Çözüm, müşteri başına kâr oranını ve ürünler arası çapraz satışların miktarını artırırken, satış tekliflerinin daha hızlı ve daha yüksek oranda siparişe dönüştürülmesine de yardımcı oluyor. Pazarlama ve satış döngülerinin kısaltılmasını ve basitleştirilmesini sağlayan TRCRM, verimliliğin yanı sıra müşteri memnuniyetinin ve sadakatinin de artmasında rol oynuyor.
TRCRM’in sahip olduğu entegre e-ticaret altyapısı, kendi e-ticaret sitesini oluşturarak online satış yapmak isteyenlere önemli araçlar sunuyor. Kullanıcılar e-ticaret siteleri için beş farklı şablondan dilediklerini kullanabildikleri gibi, firmalarına özel bir şablon da hazırlatabiliyorlar. Gelişmiş bir e-ticaret sitesinde olması gereken temel özelliklerin tümüne sahip olan TRCRM e-ticaret sitesi ile satışlara online ortamda da devam etmek mümkün. 
Entegre VoIP altyapısı ise firmaların telefon çağrılarını TRCRM sistemi üzerinden yönetmelerini sağlıyor. Bu sayede müşteri aramaları otomatik olarak yapılabilirken, gelen aramalarda müşteri bilgileri ekranda görüntülenebiliyor. Tüm görüşmeler sisteme kayıt edildiği için, gerektiğinde kolayca dinlenebiliyor ve görüşmeler raporlanabiliyor. Bulut bilişimin olanaklarından güvenli biçimde yararlanmayı sağlayan TRCRM ile firmalar kurulum, sunucu ve lisans maliyetleri olmadan, CRM ihtiyaçlarını hızlı ve kolay karşılayabiliyor.
 
 
ETİKETLER : TRCRM GD Holding KOBİ

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics