Bilişim Dünyası 06 MART 2011 / 18:00

KOBİ’lere en güçlü destek

Veri depolama çözümleri üreticisi NetApp, KOBİ’lere özel ‘en yeni’, kurulumu ve kullanımı kolay, donanımı, yazılımı ve desteği içinde, maliyeti düşük “paket veri depolama çözümleri” kampanyasını başlattı.
Kampanya, ihtiyaç hacmine uygun 4 farklı paketten oluşuyor. Bu paketlere, ‘3 yıl yerinde servis’ garantisi de dahil. Geçtiğimiz yıl NetApp Türkiye’ye EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesinde En Hızlı Büyüme Ödülü’nü getiren KOBİ kampanyasına yönelik büyük talep sonucu, şirket, kampanyayı bu yıl da tekrarladı. NetApp Türkiye Kanal Müdürü Soner Cesur, “KOBİ’lere özel tasarladığımız kampanya paketleri, NetApp’ın kolay yönetilebilir ve ölçeklenebilir tümleşik veri depolama sistemleri ile, BT altyapılarındaki maliyetlerini düşürecek, verimliliklerini ve güvenliklerini artıracak” dedi.
ETİKETLER : Sayı:811

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN