Bilişim Dünyası 24 ARALIK 2015 / 15:41

KOBİ’lere kampanya kolaylığı Defne'den

Outbound Campaign Suite (OCS) çözümü ile mobil pazarlamada yeni bir dönem başlatan Defne Telekomünikasyon, OCS yazılımına gelişmiş ve kullanım dostu Web Arayüzü ekledi. Telekom operatörleri OCS’i artık kurumsal müşterilerine ve KOBİ’lerin kullanımına da sunmaya başladı. Kendi geliştirdiği çağrı tamamlama, mesajlaşma, mobil pazarlama, roaming, filtreleme ve OSS çözümleri ile Defne Telekomünikasyon, Ar-Ge’sini yazdığı OCS Web Arayüzü ile hem operatörlerin hem de KOBİ’lerin daha az maliyetle, daha çabuk ve daha etkili kurumsal pazarlama ve müşteri hizmetleri kampanyaları yönetmelerini sağlayacak.
Defne Telekomünikasyon Genel Müdürü Oğuz Haliloğlu,“GSM telefonlarına gönderilen ilgisiz pazarlama kampanya aramalarına son veren OCS (Outbound Campaign Suite) ile kişiye özel etkin outbound IVR kampanyaları oluşturulup yönetilebiliyor. Yeni OCS Web Arayüzü ile telekom operatörleri bu çözümü KOBİ’lerin kullanımına da sunmaya başladı. Dolayısıyla birçok KOBİ artık kullanıcı dostu görsel OCS Web Arayüzü üzerinden kolaylıkla dış arama kampanyası oluşturabilecek, kampanyaya dahil edecekleri müşterilerini gruplayabilecek, kampanya zamanlamasını yapabilecek ve en önemlisi kampanyalarını gerçek zamanlı takip edebilecek” dedi.
Outbound Campaign Suite çözümü, özellikle GSM operatörleri, bankalar ve outbound kampanyalarını yönetmek isteyen kurumsal firmalar ile çağrı merkezleri için en uygun ve çok yönlü kampanya yönetim modeli sunuyor. Halihazırda Türkiye’de ve yurtdışında pek çok GSM operatörü tarafından kullanılan OCS çözümünün kurulum ve entegrasyon süreçleri 1-2 haftada gerçekleştiriliyor ve firmalarda kullanılan özel yazılımlarla uyum sağlanması için Defne’nin Ar-Ge’si destek veriyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN