Bilişim Dünyası 24 HAZİRAN 2013 / 08:14

KOBİ’leri geleceğe hazırlayan cihaz

Cyberoam, esnek ağ bağlantısı olanakları sunmak üzere NG serisinin bir üyesi olan FleXi Port (XP) UTM cihazlarını tanıttı. Yeni FleXi Port (XP) UTM serisi, üzerinde bulunan Bakır/Fiber 1G/Fiber 10G uyumlu ek girişlerle daha fazla özelleştirme olanağı sunuyor.

Cyberoam, geleceğe hazır NG serisinin yeni üyesi olan FleXi Port (XP) UTM cihazlarını duyurdu. Yeni FleXi Port (XP) UTM serisi, üzerinde yer alan Bakır/Fiber 1G/Fiber 10G uyumlu ek girişlerle kurumların yeni teknolojilere kolayca ve avantajlı maliyetle geçiş yapmalarına olanak sağlıyor. İlk olarak küçük işletmelere ve KOBİ’lere yönelik CR200iNG-XP ve CR300iNG-XP UTM cihazları üzerinde sunulan bu özellik, çok yakında kurumsal ölçekli UTM cihazlarında da yerini alacak.

KOBİ’ler uygun maliyetle geleceğe hazır
Cyberoam Türkiye Ülke Müdürü Emre Aktaş, Cyberoam FleXi Port (XP) çözümlerine dair şunları söyledi: “FleXi Port (XP) UTM çözümler, ağ altyapısında iyileştirmeye ihtiyaç duyan kurumların mevcut altyapılarını gözden çıkarmalarına ve yeni güvenlik yatırımı yapmalarına gerek kalmadan yeni teknolojilere uygun maliyetle geçiş yapmalarına olanak tanıyor. Fiber 1GbE/10GbE bağlantısına ihtiyaç duyan KOBİ’ler, daha önce üst sınıf UTM cihazlarına ve özel ağ bağlantı arayüzlerine yatırım yapmak zorunda kalıyorlardı. Cyberoam FleXi Port (XP) sayesinde kurumlar artık altyapılarını güncellerken kendilerini ağ güvenlik çözümlerinin sunduğu olanaklarla sınırlamak zorunda kalmayacaklar.”
Cyberoam FleXi Port (XP) tarafından sunulan Bakır, Fiber 1G ve Fiber 10G bağlantı olanaklarıyla şirketler halihazırda yaptıkları mevcut yatırımları korurken, geleceğin teknolojilerine avantajlı maliyetle hazır hale gelebiliyor. Ayrıca Cyberoam FleXi Port ağ altyapısı üzerinde yer alması gereken çok sayıda cihazı kendi üzerinde barındırıyor. Böylece enerji tasarrufu, daha az karmaşa ve operasyonel maliyetlerde avantaj sağlıyor.
ETİKETLER : Sayı:927

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN