Bilişim Dünyası 18 EYLÜL 2015 / 14:12

KOBİ’lerin dünya ile köprüsü bir pakette toplanıyor

Enocta’nın yeni eğitim paketi, KOBİ’lerin büyüme ve dünyaya açılma yolunda karşılaştıkları en büyük engel olan “eğitim ve uzman ekip ihtiyacını” etkili, pratik ve ekonomik bir şekilde çözmek için tasarlandı. İnternet üzerinden erişilebilen eğitimler, şirketlerin işgücü kaybı olmadan, istenilen sayıda çalışana, istenilen yerde ve zamanda eğitim alma imkânı sunmasını sağlıyor. KOBİ’lerin büyümesinde bu tip eğitimlerin önemine dikkat çeken Enocta Genel Müdürü Tijen Armağan da, “Bu eğitimlere yapılan yatırımların şirketlere, en fazla bir yıl içinde daha yüksek satış hacmi olarak geri döneceğine eminiz” yorumunu yaptı. Her bir personelin kendine özel kullanıcı adı ve parolayla erişebildiği eğitim altyapısı, şirketlerin ihtiyacına göre üç farklı paket olarak sunuluyor:

Kurumsal İletişim Sırları Paketi: Müşteri iletişimini farklılaştıracak ve müşteri memnuniyetinde rekabet avantajı elde edilmesini sağlayacak belgelerin kolay hazırlamasına yönelik toplam 11 başlıkta eğitimi içeriyor.

Satışta Başarının Sırları Paketi: Başarılı satış adımlarına odaklanarak, şirketlerin stratejik satış formülleri geliştirebilir hale gelmesini hedefleyen bu paket, Kurumsal İletişimin Sırları paketinin içeriğine ek olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimleri, Temel Satış Becerileri ve Şikâyet Yönetimi gibi başlıkları da içeriyor.

Yönetimde Başarının Sırları Paketi: Finans, hukuk, liderlik ve iş İngilizcesi desteğini bir araya getiren paket, Kurumsal İletişimin Sırları ve Satışta Başarının Sırları paketlerinin içeriğine ek olarak Yönetici ve Liderlik Eğitimleri, Finans ve Hukuk Eğitimleri, İş Dünyası için İngilizce Paketi başlıklarını da kapsıyor.

 
ETİKETLER : 1039

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics