Bilişim Dünyası 10 ARALIK 2012 / 10:29

KOBİ’lerin güvenliğine performans dopingi

aCyberoam NG Serisi, özellikle artan internet hızlarına ve iletişim ihtiyaçlarına bağlı olarak ağ altyapısını gigabit hızına güncelleyen KOBİ’lerin güvenlik altyapılarını geleceğe hazır hale getirmeleri açısından önemli bir fırsat sunuyor.
Cyberoam NG Serisi sınıfının en iyi donanım altyapısını performans odaklı yazılımlarla birleştirerek, benzer kategorideki diğer UTM çözümlerine oranla 5 kat daha yüksek performans ortaya koyuyor. Böylece gigabit hacmindeki veri akışının gerçek zamanlı olarak denetlenmesi mümkün oluyor.

Maliyet ve hızdan ödün vermek yok
Cyberoam Türkiye Ülke Müdürü Emre Aktaş, Cyberoam NG Serisinin avantajlarını şu sözlerle ifade etti: “Bugüne kadar pazarda ağ altyapısını gigabit ölçeğine taşıyan KOBİ’lerin ihtiyacını karşılayacak, KOBİ ölçeğine uygun tasarlanmış güvenlik çözümlerinin eksikliği hissediliyordu. Bu da gigabit hızına geçiş yapan KOBİ’lerin daha yüksek fiyat aralığında yer alan kurumsal güvenlik çözümlerine yönelmesine ya da kullanılan güvenlik çözümlerine bağlı olarak ağ altyapısında performans darlığına neden oluyordu. Cyberoam NG Serisi sayesinde KOBİ’ler artık güvenli bir şekilde, maliyet ve performanstan ödün vermeden gigabit hızındaki altyapılara geçiş yapabilecekler.”
Yeni NG Serisi, Cyberoam’ın şimdiye kadar ürettiği en güçlü ve akıllı yazılım olan CyberoamOS ile birlikte geliyor. Gigahertz seviyesinde işlemciyle donatılan NG Serisi, ağ üzerinde akan verilerin güvenlik sorgularını nanosaniyeler içinde tamamlayarak gigabit hızındaki bağlantı portlarına aktarıyor.
Cyberoam NG Serisi 2013 yılının başından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.
ETİKETLER : Sayı:899

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN