Bilişim Dünyası 12 ŞUBAT 2014 / 11:25

KOBİ’ye özel çağrı merkezi paketi

Callpex, KOBİ’ler için yeni bir çözüm paketi geliştirdi. Bünyesinde özel olarak konumlandırılan ve  uzmanlaşan bir ekip oluşturan şirket, KOBİ’leri zirveye taşımayı hedefliyor.OECD raporlarına göre, Türkiye’de üç milyonu aşkın işletme mevcut. Ekonominin can damarı olan KOBİ'lerin sağladıkları istihdam ve ekonomiye katkısı kritik öneme sahip. Gelişen ve değişen teknolojinin gücünden yararlanarak sürdürülebilir ve kârlı süreçlerle yerel ve uluslararası rekabette önde olmayı amaçlayan KOBİ’ler, yenilikçi hizmet arayışı içinde. Callpex, her geçen gün etkisini artıran küreselleşmenin etkisiyle, ağır rekabet şartlarında büyük ve çok uluslu şirketlerle mücadele etmek zorunda kalan KOBİ’lere, geliştirdiği yenilikçi çözümler ile destek olacak.

Şirketin KOBİ’ler için oluşturulan yeni çözüm paketinin içinde, müşteri hizmetleri, tele-satış ve pazarlama, teknik destek ve Rent a Seat (Koltuk Kiralama) hizmetleri bulunuyor. Bünyesinde KOBİ’ler için yeni bir ekip oluşturan Callpex, KOBİ’lerin çağrı merkezi ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda özel olarak konumlandırılan bu uzman ekiple KOBİ’lerimizi zirveye taşımayı hedefliyor. Callpex, böylece ülke ekonomisinin lokomotifi KOBİ’ler için oluşturulan KOBİTeam Paketi ile özgün hizmetlerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Callpex, yenilikçi çözümleriyle KOBİ’lere odaklanıyor

Küçük ve orta bütçeli işletmelere teknoloji ve uzman personel desteği sağlayarak onları rekabette öne çıkartan bir servis sunduklarını belirten Callpex Satış ve Pazarlama Direktörü Tuna Baliç, KOBİ’ler için geniş bir hizmet portföyüne sahip olduklarını söyledi. Ekonominin can damarı KOBİ'lerin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla yenilikçi çözümleri en verimli şekilde sunacaklarını kaydeden Baliç, 2014 yılında ekonominin gelişmesi ve korunması açısından önemli bir fonksiyon üstlenen KOBİ’lere odaklanacaklarını belirtti.

KOBİ’lerimizi zirveye taşıyacağız

KOBİ'lerin teknolojiyle iş süreçlerini yeniden şekillendirebilmeleri için yeni bir ekip oluşturduklarını söyleyen Baliç, “Değişen iş ortamı ve giderek yükselen beklentiler, inovatif çözümlere olan talebin artmasına neden oluyor. Günümüzün işletmeleri, verimliliğe, maliyet tasarrufuna, rekabette bir adım önde olmaya odaklanmış durumda. Müşteri talep ve ihtiyaçlarını analiz ederek sektörün nabzını tutan bir firma olarak, KOBİ’lere özel yeni bir çözüm paketi geliştirdik. Callpex olarak, özel olarak konumlandırılan ve uzmanlaşan ekibimizle ülkemizin gözbebeği KOBİ’lerimizi zirveye taşıyacağız.” dedi.

KOBİ’lere en verimli çözüm Callpex’de

Çağrı merkezi sektörüne yapılan yatırımların geri dönüşünün hızlı büyüme ve verimlilik ile doğru orantılı olduğunu ifade eden Baliç, mevcut şartlarda sınırlı kaynaklarla yapılan yatırımların geri dönüşünü öngörebilmenin giderek zorlaştığının altını çizdi ve ekledi: “Çağrı merkezleri, teknoloji yatırımı yapmak ve tesis kurma bakımından maliyeti yüksek yatırımlardır. Bütçeleri bu yatırımı yapmak için uygun olmayan KOBİ’lerin rekabetten geri kalmaları düşünülemez. KOBİ’lerin çağrı merkezi ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda bu yatırımı daha önceden yapan firmalar ile işbirliği yapmaları son derece rasyonel bir karar. KOBİ’ler çağrı merkezi yatırımı yapmaktan çekinmemeli. İşte bu noktada Callpex KOBİTeam devreye giriyor. Sunduğumuz profesyonel hizmetlerin bizi farklılaştırdığını düşünüyoruz.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics