Bilişim Dünyası 04 ŞUBAT 2015 / 13:09

KOBİ'ler için tümleşik paket

Tüm dünyada gelişen yazılım ve internet teknolojileri iş dünyasında büyük değişimler yaratmaya devam ediyor. Yeni nesil yazılım sistemleri de bunu en az maliyetle, hızlı ve kolay bir şekilde sürdürebilmeyi sağlıyor. GD Holding bünyesinde geliştirilen yeni nesil “Hepsi Bir Arada” CRM yazılımı TRCRM, web tabanlı hizmetiyle yazılım ve donanım maliyetlerini ortadan kaldırırken CRM, E-ticaret ve VoIP sistemlerini tek bir pakette buluşturuyor. Profesyonel bir CRM sisteminde olması gereken tüm özellikleri içeren TRCRM, iş süreçlerinin kolayca takip edilebilmesini sağlarken, iş verimliliğinin ve işletme kârlılığının arttırılmasına olanak sağlıyor.

Tüm süreçler tek noktadan yönetilecek

Firmalar, TRCRM’in entegre e-ticaret altyapısı ile CRM sisteminde tanımlı olan ürünlerle, kendilerine ait e-ticaret sitesini hemen oluşturarak, online satışa başlayabiliyor. E-ticaret sitesi için hazırlanan beş farklı şablondan uygun olan kullanılabildiği gibi, firmaya özel bir şablon hazırlatmak da mümkün. Gelişmiş bir e-ticaret sitesinde olması gereken temel özelliklerin tamamına sahip olan sistem, e-ticaret sitesi ile satışların online ortama da taşınmasını sağlıyor.

Entegre VoIP altyapı da telefon çağrılarını TRCRM sistemi üzerinden yönetilirken; müşteri aramalarının otomatik olarak yapılmasına ve müşteri tanıma sistemi ile gelen çağrılarda müşteri bilgilerinin ekrana taşınmasına imkan sağlıyor. Ayrıca tüm görüşmeler kayıt altına alındığı için istenilen her zaman kayıtlar dinlenebilirken, görüşme raporları kolayca hazırlanabiliyor.

Bulut bilişim teknoloji üzerinde SaaS (Servis Bazlı Hizmet) olarak hizmet veren TRCRM ile; kurulum, sunucu ve lisans maliyetleri olmadan hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaçlara uygun bir CRM sistemi kullanmaya hemen başlanabiliyor. Esnek ve güvenli altyapısı ile sorunsuz hizmet almanın yanı sıra, sistemdeki tüm güncelleme ve yeniliklerden otomatik olarak faydalanırken, yedekleme sistemi sayesinde de veri kaybetme riski ortadan kaldırılıyor.

Hedef 20 bin KOBİ’ye ulaşmak

Türkiye’deki işletmelerin yüzde doksanından fazlasının KOBİ’lerden oluştuğunu ifade eden GD Holding Pazarlama Direktörü Arif Köse, bu sistem ile küçük ve orta çaptaki işletmelerin müşteri yönetimi noktasında oldukça büyük bir yol kat edeceğini belirtiyor. Köse, “Web tabanlı olarak çalışan bu yapı; all-in one CRM adını verdiğimiz CRM, E-ticaret ve VoIP sistemlerinin tek bir pakette kullanımına olanak sağlıyor. TRCRM ile müşteri veya kontaklarınızla ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşırken, tekliflerinizi online olarak gönderebiliyor, daha hızlı ve daha yüksek oranda satışa çevirebiliyorsunuz. Bunun yanında tek bir tık’la e-ticaret sitenizi açabiliyor, VoIP altyapısı ile telefon çağrılarınızı CRM üzerinden kolayca yönetebiliyorsunuz. Tüm bu hizmetlerin yanında verileriniz tamamen güven altına alınırken, ilk kurulum esnasındaki yazılım ve donanım maliyetlerinin neredeyse tamamı ortadan kalkıyor. Aralık ayında piyasaya sürdüğümüz bu ürünle şu an bin 260’a ulaşan kullanıcı firma sayımızı, yıl sonuna kadar 20 bine ulaştırmayı hedefliyoruz” diyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics