Bilişim Dünyası 14 MAYIS 2013 / 17:20

KOBİ'ler kullandıkça ödeyecek

TTNET ve Netsis, KOBİ'lerin iş süreçlerini internet üzerinde 7/24, hızlı, hatasız ve en verimli biçimde yönetebilecekleri altyapıyı kurmak üzere iş birliği yaptı. Bu iş birliğiyle TTNET kullanıcısı olan girişimciler; stok takibinden cari hesap yönetimine, finanstan müşteri ilişkilerine tüm süreçlerini hiçbir kurulum maliyeti olmaksızın, özel indirimlerle elektronik ortama taşıyabilecek. Girişimcilerin her yerden bilgilerine ulaşabilmeleri için İnternet'e bağlı olmaları yeterli olacak.

TTNET ve yazılım üreticisi Netsis'in işbirliği kapsamında, yazılımın satın alınması yerine aylık bazlı kullandıkça ödeme sistemine dayalı bulut modelli Netsis çözümleri, TTNET kullanıcılarına özel indirimlerle sunulacak.

Hizmet olarak yazılım olarak da adlandırılan model, bu özellikleriyle lisans bedeli, kurulum, güncelleme, yedekleme ve sunucu maliyetlerini de ortadan kaldırıyor.

İlk etapta en çok 10 kullanıcı için geliştirilmiş ürün ailesini kapsayan anlaşmanın 2013'ün ikinci yarısında müşteri ilişkileri yönetimi çözümünü de içermesi hedefleniyor.

TTNET Netsis iş birliğinde sunulan avantajlardan yararlanmak isteyen işletmeler, Mayıs ayı sonunda TTNET İnternet sitesi üzerinden veya TTNET kurumsal satış kanallarından ürünleri edinerek, iş süreçlerini birkaç dakika içinde hızlı, hatasız, esnek ve verimli bir altyapıya taşıyabilecek.
ETİKETLER : KOBİ Netsis TTNet

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN