Bilişim Dünyası 14 EKİM 2012 / 15:03

KoçSistem, Turquality’de akreditasyonunu tamamladı

KoçSistem, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality’de birinci gruba yükselerek, programa akredite olan şirketlere yıllık tutar limiti bulunmaksızın bilgi teknolojileri alanında danışmanlık hizmeti vermeye hak kazandı. Turquality programı kapsamında desteklenen markalar, bundan böyle KoçSistem’den alacakları lisans ve bilgi teknolojileri danışmanlığı hizmetlerinde, devletten yıllık tutar limiti bulunmaksızın yüzde 50 destek alabilecekler.
KoçSistem; küresel iş ortaklıkları, Ar-Ge ve Yenilik Merkezi’nde geliştirdiği ürünleri, yaklaşık 70 yılı bulan tecrübe ve birikimi ile başta Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Körfez Ülkeleri olmak üzere yurtdışında da tercih edilen bir marka olmayı başardı. Ulusal ve uluslararası markalar adına gerçekleştirdiği başarılı projeler neticesinde, yurtdışında hizmet verme yetkinliğini artıran KoçSistem, böylece Turquality kapsamındaki akreditasyonunu, birinci gruba yükseltti.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan KoçSistem Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Can Barış Öztok, şu açıklamayı yaptı: “KoçSistem olarak 2010 yılında verdiğimiz stratejik karar çerçevesinde, yurtdışı pazarlarda da öncü marka ve teknoloji hizmeti ihraç ederek küresel rekabette güçlü oyuncu olma hedefi ile çalışmalarımızı başlattık. Turquality’de birinci grup şirketler arasına yükselmiş olmamız, hedeflerimize ilişkin doğru adımlar attığımızın bir göstergesi olduğu gibi bu hedeflere ulaşmamızda bizim en büyük destekçimiz de olacaktır.”
ETİKETLER : Sayı:892

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics