Bilişim Dünyası 14 EKİM 2012 / 15:03

KoçSistem, Turquality’de akreditasyonunu tamamladı

KoçSistem, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality’de birinci gruba yükselerek, programa akredite olan şirketlere yıllık tutar limiti bulunmaksızın bilgi teknolojileri alanında danışmanlık hizmeti vermeye hak kazandı. Turquality programı kapsamında desteklenen markalar, bundan böyle KoçSistem’den alacakları lisans ve bilgi teknolojileri danışmanlığı hizmetlerinde, devletten yıllık tutar limiti bulunmaksızın yüzde 50 destek alabilecekler.
KoçSistem; küresel iş ortaklıkları, Ar-Ge ve Yenilik Merkezi’nde geliştirdiği ürünleri, yaklaşık 70 yılı bulan tecrübe ve birikimi ile başta Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Körfez Ülkeleri olmak üzere yurtdışında da tercih edilen bir marka olmayı başardı. Ulusal ve uluslararası markalar adına gerçekleştirdiği başarılı projeler neticesinde, yurtdışında hizmet verme yetkinliğini artıran KoçSistem, böylece Turquality kapsamındaki akreditasyonunu, birinci gruba yükseltti.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan KoçSistem Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Can Barış Öztok, şu açıklamayı yaptı: “KoçSistem olarak 2010 yılında verdiğimiz stratejik karar çerçevesinde, yurtdışı pazarlarda da öncü marka ve teknoloji hizmeti ihraç ederek küresel rekabette güçlü oyuncu olma hedefi ile çalışmalarımızı başlattık. Turquality’de birinci grup şirketler arasına yükselmiş olmamız, hedeflerimize ilişkin doğru adımlar attığımızın bir göstergesi olduğu gibi bu hedeflere ulaşmamızda bizim en büyük destekçimiz de olacaktır.”
ETİKETLER : Sayı:892
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN