Bilişim Dünyası 04 NİSAN 2014 / 14:32

Konica Minolta’da görev değişimi

Konica Minolta Turkey İş Teknolojileri’nin de bağlı olduğu, Konica Minolta İş Çözümleri Avrupa’nın yönetim kurulu başkanı değişti. 1 Nisan 2014 itibariyle Konica Minolta İş Çözümleri Avrupa Başkanlığı görevine Ikuo (Indy) Nakagawa getirildi. Başkanlık görevini Nakagawa’ya devreden Ken Osuga ise Konica Minolta’nın Tokyo’daki yönetim merkezine Mali İşler Başkanı olarak transfer oldu.

Ikuo ( Indy ) Nakagawa, kariyerine 1982 yılında Osaka’da Minolta Limited Şirket’inde başladı. Konica Minolta bünyesinde 30 yıldan fazla görev yapan ve başarılı çalışmalara imza atan Nakagawa, grubun ABD ve Asya’daki şirketlerinde, kurumsal satış ve pazarlama, stratejik planlama bölümlerinde üst düzey yönetici pozisyonlarında çalıştı. Ikuo (Indy) Nakagawa, en son Konica Minolta İş Çözümleri Çin’in yönetim kurulu başkanı olarak görev yaptı.

 

 
ETİKETLER : konica minolta

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN