Bilişim Dünyası 01 TEMMUZ 2011 / 16:34

Kritik avantaj hizmetlerine hazır mısınız?

HP, altı saat onarım garantili Kritik Avantaj Hizmetleri ile sanallaştırılmış ortamların rekabet gücünü artırıyor.

HP, Kritik Avantaj Hizmetleri, 7/24 çalışan ve iş kritik sistemler kullanan kurumların performansını artırmayı, BT maliyetlerini azaltmayı ve sağladığı teknik destek hizmet ile kritik görevlerde iş sürekliliğini garanti etmeyi hedefliyor. Kritik Avantaj, 6 saat içinde onarım garantisi vererek müşterilerinin rakiplerinin önüne geçmesini hedefliyor.
Büyükşehre elektrik sağlayan bir dağıtım şirketi hatlarda meydana gelen arızadan ancak müşterileri telefon açtığında haberdar olmak istemez. Büyük bankalar hizmetlerinin bir an bile aksamasını göze alamaz. İnovasyon yoluyla iş süreçlerini hızlandırarak performansını artıran ve yeni ürünlerle rekabet avantajını yakalayan rakiplerinden geri kalmayı ise kimse göze alamaz. HP işte bu yüzden iş kritik sistemler kullanan kurumların, iş sürekliliğini garanti eden HP Kritik Avantaj Hizmeti’ni 7/24 çalışan kurumlar için geliştirdi.
HP Kritik Hizmetler Yöneticisi Musa Dugan, HP Kritik Avantaj çözümüyle ilgili olarak şunları söyledi: “HP Kritik Avantaj hizmeti altında topladığımız uçtan uca hizmetlerimizle, bir yandan iş sürekliliğini artırırken öte yandan kritik iş süreçlerinde sorun giderme süresini kısaltıyor ve böylece kurumların sanallaştırma yatırımlarından en yüksek performansı elde etmelerini sağlıyoruz. Temelinde sanallaştırmış ortamlar yatan bulut bilişimin mantığı, BT donanımlarını ağ üzerinden etkileşimli kümeler halinde örgütleyip bunları birer BT hizmeti olarak sunmaktır. Bu da kutudan hizmete dönüşüm anlamına gelmektedir. BT dünyasındaki bu zihniyet dönüşümünü gerçekleştirerek sanallaştırılmış ortamlarda rekabet gücü kazanmanız için gereken teknik desteği ve optimizasyon danışmanlığını size HP Kritik Avantaj paketleriyle sunuyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:828

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics