Bilişim Dünyası 15 NİSAN 2012 / 15:19

Kritik çözümler tek platformda buluştu

HP; UNIX ve x86 sunucu mimarilerini tek platformda birleştirerek kritik iş çözümlerinde sektöre yeni bir yapı sunacak ‘Odyssey Projesi’ni tanıttı. Yenilenen HP Birleşik Altyapılar portföyü; kurumların yatırım getirisini korumasını sağlıyor. Endüstri standardı sunucuların düşük maliyetli çözümleri ile UNIX’in güvenlik ve sürekliliğini birleştiren HP BladeSystem tabanlı tek platform, şirketlere verim sağlamayı hedefliyor. HP’nin tek bir açık, bütünleşik platform yaklaşımını benimsediğini belirten HP Türkiye Sunucu, Veri Depolama ve Networking Ülke Direktörü Zeynep Keskin, düzenlenen toplantıda şunları söyledi:
“İş kritik çözümlerde kendimizi sektörden ayrıştırıyoruz. Bu açıdan 2011 başarılı bir yıl oldu. İş kritik dünyasını iyi biliyoruz. Müşterilerimiz için kritik Blade Matrix çözümümüzü konumlandırdık, kamu ve özel bulutu hayata geçirdik. Bu gibi son 14 ayda önemli başarılı adımlarımız oldu. Bunun son bölümü ise ağ uygulamaları ve 3Com’un alınmasıyla rekabeti de değiştirdik bu alanda. Sunucu, depolama ve ağ bütünüyle önemli ve bu yapıda pazardaki payımızı büyütmeye devam edeceğiz. Network geçtiğimiz yıl en çok büyüyen yapımız oldu ve bu performans devam edecek. Altyapıyı yazılım ve servislerimizle destekliyoruz. Bu da bizi farklı kılıyor.”
ETİKETLER : Sayı:867
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN