Bilişim Dünyası 09 HAZİRAN 2016 / 11:44

Kron, başarısını Amerika’ya taşıyor

Kron, Amerika’da Krontech Inc. adıyla faliyet gösterecek. Ofisini de New York'ta açacak olan şirket, ileri teknoloji içeren yazılım ürünlerini, Kuzey ve Güney Amerika’daki telekom operatörlerine sunacak. Krontech Inc., Kron’un İstanbul ve Ankara’daki Ar-Ge merkezleriyle koordineli bir şekilde çalışmalar da yürütecek.
 
Telekom operatörleri ve servis sağlayıcıların müşterilerini ve hizmetlerini etkin bir şekilde yönetmelerini sağlayan ürünlerine dikkat çeken Kron Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yenel, “Bu kararı bize aldıran, Türkiye’de son teknolojileri kullanarak geliştirdiğimiz patentli, özgün yazılım ürünlerimizin yerel ve uluslararası pazarlarda kazandığı başarı oldu” dedi.
 
ETİKETLER : Kron Operatör

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN