Bilişim Dünyası 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Küçük bir enerji büyük sonuçlar yaratabilir

KlimaPlus, dağıtıcısı olduğu Mitsubishi Electric Klimaları ile tüketiciye, 12 ay boyunca en verimli ısıtma ve soğutma olanağı sunuyor. KlimaPlus’un Genel Müdürü Yenal Altaç, hizmet vermeye başladıkları 2005 yılından beri 7 kat oranında büyüme gerçekleştirdiklerini vurguladı. Yenal Altaç, Mitsubishi Electric Klima’nın üretim faaliyetlerinde, ‘Küçük bir enerji büyük sonuçlar yaratır’ vizyonuyla, enerji verimliliğini esas alarak çevreye duyarlı bir yaklaşım gösterdiğini belirtirken; ürünlerin doğaya zarar veren altı madde olan kurşun, civa, kadmiyum, hexavalent krom, PBB ve PBD’yi içermediğini, üretimde kullanılan malzemenin yüzde 90’ının geri dönüştürülebilen malzemelerden seçildiğini dile getirdi.
Mitsubishi Electric klimalar hakkında ayrıntılı bilgiler veren Altaç, cihazların uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalıştığının altını çizdi. Mitsubishi Electric Europe Yurtdışı Satış Müdürü Andrea Veronese ise Mitsubishi Electric olarak birçok iş alanında hizmet verdiklerini ancak temel olarak, iklimlendirme sektöründe faaliyet gösterdiklerini bildirdi. Avrupa’da 26 ülkede faaliyette olduklarını ve Türkiye’nin gelişen ve
yüksek potansiyele sahip bir pazar olması nedeniyle çok büyük önem taşıdığını vurgulayan Veronese, güçlü bayi ve satış noktaları ile
Türkiye pazarındaki, Japon markaları arasındaki lider konumlarına devam etmeyi hedeflediklerini dile getirdi. Düzenlenen basın toplantısında, Andrea Veronese, enerji tasarrufu eylem planları hakkında detaylı bilgi aktardı.
ETİKETLER : Sayı:782
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN